16 maja 2023 r. ///
Promocja

Szukamy Mistrza Sprzedaży licencji Essensials MDM firmy Techstep.

Dlatego uruchamiamy promocję, w której nagrodzimy najskuteczniejszych sprzedawców licencji MDM. Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy w okresie od 1 czerwca do 31 października 2023 roku sprzedać jak najwięcej licencji na ten produkt, by wygrać bardzo atrakcyjną nagrodę – kartę przedpłaconą o wartości 4800 PLN.

Promocja obejmuje sprzedaż licencji subskrypcyjnych, jak i wieczystych. Za sprzedane licencje uczestnicy promocji otrzymują punkty (za każdą sprzedaną licencję subskrypcyjną 2 punkty, za wieczystą 1 punkt). Po zakończeniu promocji zebrane przez uczestnika punkty zostaną zsumowane. Na tej podstawie wyłonimy 5 osób z największą liczbą zebranych punktów i nagrodzimy ich kartami przedpłaconymi.

W promocji jest tylko jeden warunek – aby czuć się jej pełnoprawnym uczestnikiem należy zebrać minimum 100 punktów.

Przypomnijmy tylko, że Essentials MDM to jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Jest to skuteczne i wszechstronne narzędzie do zabezpieczenia aplikacji, danych i urządzeń mobilnych niezależnie od systemu operacyjnego, na którym są oparte. Rozwiązanie umożliwiające monitorowanie, konfigurowanie i zarządzenie urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony, tablety i terminale radiowe. Essentials MDM to świetna alternatywa dla dużych i drogich rozwiązań, dzięki czemu może być stosowane również przez małe i średnie firmy.

Zapraszamy do walki o tytuł Mistrza Sprzedaży licencji Essentials MDM!
Przeczytaj regulamin.