15 maja 2023 r. ///
Wydarzenia

Śniadania technologiczne z Essentials MDM

Rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi są oferowane od lat. Na naszym rodzimym rynku o Klienta konkuruje ze sobą przynajmniej kilka dobrze znanych marek. Każdy z producentów przekonuje, że jego produkt sprawdzi się najlepiej. Jak zdecydować, który faktycznie jest rozwiązaniem optymalnym? Z którym systemem chcielibyśmy związać się na dłużej?

Naszym zdaniem Essentials MDM od firmy Techstep (dawniej FAMOC). Nie może być tu innej odpowiedzi. A będziemy o tym Państwa przekonywać w czasie startującego cyklu śniadań technologicznych z Essentials MDM. Pierwsze śniadanie już w maju w Poznaniu.

Harmonogram naszych spotkań z Państwem obejmuje aż 5 lokalizacji. Pierwsze spotkanie w Poznaniu 18 maja 2023 roku. Kolejne odpowiednio:
1 czerwca w Gdańsku,
15 czerwca w Warszawie,
14 września w Katowicach,
28 czerwca we Wrocławiu.

Śniadania adresowane są nie tylko do naszych Partnerów, ale także do tych firm, które chciałyby rozpocząć z nami współpracę w zakresie systemu MDM. Co więcej na spotkania zapraszamy także Klientów końcowych, którzy chcieliby poznać nieco bliżej oferowane przez nas rozwiązanie.

Będziemy Państwa przekonywać do Essentials MDM mówiąc o zaletach systemu, funkcjonalnościach i korzyściach, jakie otrzymuje użytkownik. A w międzyczasie poczęstujemy pysznymi kanapkami.

Do zobaczenia na śniadaniu!