11 maja 2023 r. ///
Szkolenia

Darmowy egzamin Exrteme Certified Professional w Versim ATP

O tym, że nasze autoryzowane centrum szkoleniowe zostało wybrane przez Extreme Networks do przeprowadzenia egzaminów Professional dla wszystkich ścieżek certyfikacyjnych już informowaliśmy. Dziś mamy kolejną super informację. Wszystkim, którzy zdecydują się zrealizować z nami całą ścieżkę certyfikacyjną w danej technologii i będą chcieli ostatecznie poświadczyć swoją wiedzę egzaminem Professional, oferujemy egzamin całkowicie za darmo!

Co należy zrobić?
Przede wszystkim zacząć od zapoznania się z darmową „Welcome series” przygotowaną przez Extreme Networks dla danej technologii. Welcome series to cykl kilku webinarów, które w bardzo przystępny sposób wprowadzają w tajniki wiedzy o dany rozwiązaniu Extreme.

Następnie trzeba zapisać się na poszczególne szklenia certyfikacyjne. W każdej technologii odbywają się szkolenia:
– instalation and configuration
– management
– advanced configuration
– troubleshooting.
Każde z tych szkoleń kończy się obowiązkowym egzaminem. Zdany egzamin gwarantuje przyznanie stosownego certyfikatu.

Po uzbieraniu wszystkich czterech certyfikatów można zapisać się na dwuetapowy egzamin Extreme Certified Professional, który jest zwieńczeniem ścieżki edukacyjnej i certyfikacyjnej w danej technologii Extreme. Egzamin obejmuje część teoretyczną, którą trzeba zdać przed przystąpieniem do etapu drugiego czyli egzaminu praktycznego (laby). Certyfikat ECP jest przyznawany na trzy lata.

Wszyscy korzystający z oferty VERSIM ATP zyskują podwójnie! Po pierwsze zapisując się u nas na szkolenia płacą za nie najmniej, gdyż ceny oferowanych przez nas szkoleń są najniższe na rynku. Po drugie realizując całą ścieżkę certyfikacyjną w naszym ATP egzamin ECP dostają GRATIS, oszczędzając w ten sposób 485 USD.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do lektury naszej broszury.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Kalendarz dostępnych u nas szkleń znajdziecie na platformie oraz w portalu Extreme DOJO.