O nas

VERSIM jest dystrybutorem zaawansowanych technologii sieci IT z wartością dodaną, oferowaną jako specjalny bonus dla wszystkich Partnerów. Firma istnieje na rynku od 2005 roku i obecnie jest, pod względem obrotów, jednym z największych dystrybutorów rozwiązań sieciowych na rynku polskim.

VERSIM od początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu Partnerom najnowocześniejszych technologii wiodących światowych producentów. Celem firmy jest wspieranie Partnerów w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz pomoc w rozwoju biznesu na wysoce konkurencyjnym rynku IT.

Firma zatrudnia wykwalifikowany personel techniczny – certyfikowanych inżynierów z bogatym doświadczeniem wdrożeniowym, posiada bogato wyposażone laboratorium sprzętowe oraz zajmuje się prowadzeniem szkoleń autoryzowanych i po wdrożeniowych (wspólnie z Partnerami handlowymi) u Klienta. W ramach VERSIM prowadzone jest Centrum Kompetencyjne, a Partnerzy mogą w nim doskonalić swoje umiejętności.

Z wykorzystaniem naszej specjalistycznej, inżynierskiej wiedzy i bogatego know-how
dostarczamy Partnerom najlepsze, zaawansowane technologicznie, kompleksowe rozwiązania, zarówno w zakresie produktowym, jak również w obszarze wiedzy i serwisu.

Wspieramy naszych Partnerów w wielu obszarach, tak by mogli koncentrować swoje wysiłki na rozwoju biznesu i oferować rozwiązania oraz usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów.

 

Nasza
misja

Nasza
wizja

Naszą ambicją jest zostać dystrybutorem z wartością dodaną działającym na rynku międzynarodowym, oferując Partnerom szeroki wachlarz nowoczesnych produktów i szeroką gamę usług wsparcia oraz szkoleń certyfikowanych i autorskich.

Chcemy realizować globalną politykę sprzedaży pozwalającą nam osiągać ambitne cele handlowe, ale także cele wizerunkowe by na obsługiwanym rynku stać się dystrybutorem pierwszego wyboru.

Zaufaj doświadczeniu:

2017
Rozpoczęcie współpracy z Extreme Networks

Versim rozpoczyna współpracę z Extreme Networks i uzyskuje status Autoryzowanego Dystrybutora Extreme Networks na polskim rynku.

2021
Rozszerzenie oferty o rozwiązania Hillstone Networks

Versim zostaje oficjalnym Dystrybutorem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sieci i zasobów firmowych marki Hillstone Networks.

2022
Rozszerzenie oferty o produkty Cambium Networks

Versim rozszerza swoje portfolio produktowe w zakresie rozwiązań bezprzewodowych o produkty marki Cambium Networks.

2023
Uzyskanie statusu Dystrybutora Extreme Networks na Bułgarię

Versim rozszerza współpracę z Extreme Networks i uzyskuje status autoryzowanego Dystrybutora tej marki na rynek bułgarski.

2017

2021

2022

2023

Rozwiązania
dla współczesnych potrzeb.

W ofercie naszej firmy znajdują się produkty czołowych
światowych producentów oferujących systemy
sieci bezprzewodowych i przewodowych,
systemy zaporowe firewall, rozwiązania dla
wirtualnych sieci prywatnych VPN, systemy
identyfikacji cyfrowej, autoryzacji i autentykacji,
rozwiązania do zarządzania i kontroli dostępów.

Jesteśmy także wieloletnim dystrybutorem rozwiązań wykorzystujących technologie VoIP i PBX.

Odpowiadamy na wszelkie
potrzeby rynku.

VERSIM adresuje swoją ofertę wyłącznie do Partnerów – integratorów, resellerów i usługodawców działających w obszarze sieci komputerowych, zapewniając im jak najlepsze warunki obsługi logistycznej, finansowej, handlowej i technicznej.

Portfolio usług dodatkowych VERSIM obejmuje wsparcie koncepcyjne i marketingowe – na etapie doboru odpowiednich rozwiązań dla Użytkowników Końcowych, konsultację projektów, a także wsparcie techniczne podczas instalacji i konfiguracji sieci u Klienta.

Dzięki fachowej wiedzy, dużemu doświadczeniu, wysokiej klasie oferowanych produktów oraz poziomowi obsługi technicznej VERSIM nieustannie stara się wyprzedzać konkurencję i dąży do uzyskania pełnej satysfakcji Partnerów.