Szkolenia

Szkolenia certyfikowane

Jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe prowadzimy certyfikowane szkolenia dla Extreme Networks, Techstep oraz Gigaset Pro. Wszystkie szkolenia certyfikowane prowadzone są zgodne z obowiązującymi ścieżkami certyfikacyjnymi Producentów, na podstawie ich materiałów szkoleniowych, skryptów i wytycznych. Szczegółowe opisy szkoleń znaleźć można na dedykowanej stronie: www.versimatp.com.

Nasze Centrum szkoleniowe korzysta z profesjonalnego labu szkoleniowego Extreme Networks, a dodatkowo dysponuje własnym niezależnym labem, na którym pracują nie tylko uczestnicy szkoleń z technologii Extreme, ale także Cambium Networks, Techstep czy Gigaset Pro.

Większość szkoleń certyfikowanych odbywa się w formule online, ale w naszej ofercie znaleźć można również specjalne szkolenia typu bootcamp, które są szkoleniami on-site. Organizujemy je zarówno u nas w centrali w Poznaniu, jak również w siedzibie Partnera lub Klienta niezależnie od lokalizacji.

Pytania dotyczące certyfikowanych szkoleń prosimy kierować mailowo na adres: atp@versim.pl lub telefonicznie pod numerem +48 61 628 43 77.

Aktualny harmonogram szkoleń znajdą Państwo tutaj: Training Schedule.pdf