Producenci

Extreme Networks

Extreme Networks to producent najlepszych w swojej klasie, wysokowydajnych rozwiązań sieciowych, wśród których znaleźć można najnowocześniejszą chmurę, mobilność oraz analitykę. Extreme koncentruje się na niezawodności oferowanych technologii, możliwościach sieci i doskonaleniu dokładność pozyskiwanych danych, odpowiadając na potrzeby rozwijającego się rynku sieci zarządzanych w chmurze.

Extreme Networks jest pierwszym dostawcą, który wprowadził koncepcję uniwersalnej platformy do obsługi różnorodnych wdrożeń sieciowych, zapewniając tym samym ich niezrównaną elastyczność oraz ochronę realizowanych inwestycji. W ramach swojego innowacyjnego rozwiązania oferuje:
Uniwersalne licencjonowanie – jedna licencja na zarządzanie dla dowolnego urządzenia i dla każdego rodzaju zarządzania z pełną przenośnością między urządzeniami. W przypadku przełączników licencje na funkcje systemu operacyjnego zostały ujednolicone i mogą być aktywowane zbiorczo i przenoszone na przełączniki za pośrednictwem ExtremeCloud IQ.
Uniwersalne przełączniki (5520/5420), które obsługują zarówno sieci typu Fabric (SPBM lub IP Fabric), jak i sieci tradycyjne, niezależnie czy są one zarządzane w chmurze czy lokalnie (air-gapped lub połączone z chmurą), a wszystko za pomocą jednego przełącznika.
Uniwersalne punkty dostępowe Wi-Fi 6 (seria 300/400), które obsługują wsparcie kampusowych lub rozproszonych wdrożeń i mogą być zarządzane z poziomu chmury lub lokalnie (air-gapped lub połączenie z chmurą) za pomocą jednego AP.

Extreme Networks jako wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań sieciowych opartych na chmurze, zapewnia Klientom najlepszą wartość i najmniejszą złożoność swoich rozwiązań. Klienci, którzy zaufali marce Extreme Networks i jej rozwiązaniom chmurowym, odnoszą również korzyści z mniejszej złożoności zarządzania siecią i większej elastyczności podczas migracji do chmury, z możliwością wyboru dostawcy chmury i systemu operacyjnego w chmurze publicznej, prywatnej i lokalnej. Extreme Networks to także rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w zakresie ML/AI, przechowywania, bezpieczeństwa i ochrony danych.

Extreme Networks to bogate portfolio rozwiązań sieciowych i chmurowych, które uzupełniają liczne aplikacje ułatwiające sprawne zarządzanie, kontrolowanie i zabezpieczanie sieci. Extreme w swojej podstawowej ofercie dostarcza rozwiązania w zakresie:
– cloud networking (www.cloudnetworking.pl),
– wireless (www.extremewireless.pl),
– Fabric Connect (www.fabricconnect.pl),
– routing,
– switching,
– SD-WAN.

Rozwiązania Extreme Networks dla sieci bezprzewodowych to oferta dla Klienta wymagającego, szukającego sprawdzonych rozwiązań klasy korporacyjnej. Extreme doskonale odnajduje się w projektach dla przedsiębiorstw, organizacji, urzędów, palcówek medycznych, hoteli, sal koncertowych czy stadionów. Uzupełnieniem oferty produktowej jest usługa pomiarów propagacji sygnału WiFi, którą realizuje nasz profesjonalnie przygotowany zespół. Więcej informacji o pomiarach znaleźć można tutaj.

Jesteście zainteresowani rozwiązaniami Extreme Networks, zapraszamy do kontaktu: sales@versim.pl
Chcesz dowiedzieć się więcej o Extreme Networks, kliknij tutaj.