Producenci

Cambium Networks

Cambium Networks jest wiodącym globalnym dostawcą bezprzewodowej infrastruktury światłowodowej dla firm i gospodarstw domowych, łączy szerokopasmowych i Wi-Fi. Współpracuje i obsługuje operatorów sieci w edukacji, służbie zdrowia, kampusach przemysłowych i gminach oraz umożliwia Partnerom ekonomiczne maksymalizowanie wydajności łączy szerokopasmowych i Wi-Fi.

Cambium koncentruje się na łączności bezprzewodowej ludzi, miejsc i rzeczy na odległość od 2 metrów do 200 km. Jest pionierem w Bezprzewodowych Rozwiązaniach Szerokopasmowych IP typu punkt-punkt
i punkt-wielopunkt.

W Cambium filozofia budowania sieci oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań sieci bezprzewodowych, które zapewniają:
– jedno konwergentne doświadczenie IT, które upraszcza operacje
– najlepszą w swojej klasie wydajność operacyjną, zapewnianą przez inteligentną automatyzację
– stale przewidywalną wydajność dzięki aplikacjom optymalizującym parametry Cambium ONE Network po prostu działa.

Multigigabitowa sieć bezprzewodowa Cambium Networks stanowi atrakcyjną ofertę w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami światłowodowymi i alternatywnymi rozwiązaniami bezprzewodowymi.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Cambium Networks, zapraszamy do kontaktu: sales@versim.pl
Chcesz dowiedzieć się więcej o Cambium Networks, kliknij tutaj.

Produkty Cambium Networks oraz bazujące na nich rozwiązania dla sieci to doskonała oferta dla szerokiego grona Klientów – dla firm, organizacji, urzędów, palcówek medycznych, hoteli, szkół czy uczelni. Uzupełnieniem oferty produktowej jest usługa pomiarów propagacji sygnału WiFi, którą realizuje nasz profesjonalnie przygotowany zespół. Więcej informacji o pomiarach tutaj.