12 kwietnia 2024 r. ///
Szkolenia, Wydarzenia

TOUR de EXTREME NETWORKS powered by FUJITSU

TOUR de EXTREME NETWORKS powered by FUJITSU to seria czterech wyjątkowych spotkań adresowanych do naszych Partnerów, „napędzanych” i wspieranych przez dwóch czołowych, liczących się w branży IT Producentów – Extreme Networks oraz Fujitsu. Spotkań organizowanych w innowacyjnej formule. Każdy znajdzie tutaj dużo wiedzy i ciekawych informacji dla siebie, niezależnie, czy oferuje technologie Extreme Networks lub produkty Fujitsu jako handlowiec, pracując z produktami tych marek jako presales czy inżynier wdrożeniowy.

Myśląc i planując nowe wydarzenie dla naszych Partnerów, wiedzieliśmy, że naszym głównym celem będzie przekazanie Uczestnikom jak największej porcji wiedzy, przekazanie cennych wskazówek, pokazanie, jak pracować z Extreme Networks i z Fujitsu by oferta była atrakcyjna i dopasowana do potrzeb i oczekiwań rynku. Nastawiamy się na ciekawe rozmowy, wnikliwe dyskusje, podzielenie się wzajemne doświadczeniami, zaprezentowanie konkretnych argumentów sprzedażowych i technicznych przemawiających za produktami i przekonujących do tych technologii.
A jak chcemy to osiągnąć? Bardzo prosto. 😊

Spotkania będą podzielone na dwie części:
pierwszą, bardziej ogólną łączącą w sobie wiedzę praktyczną i teoretyczną, stanowiącą preludium do bardziej wnikliwych spotkań w podgrupach
drugą realizowaną w podziale na dwa panele – panel handlowy i panel techniczny. Ta część będzie mocno nastawiona na praktyczne poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności, z możliwością omówienia konkretnych przykładów i problemów, z którymi spotykają się handlowcy czy inżynierowie na co dzień, przygotowując projekty dla Klientów końcowych.
Mamy ogromną nadzieję, że nasze spotkania staną się miejscem wymiany myśli, spostrzeżeń i pozwolą Uczestnikom uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Agenda
9.00 – 9.30 Rejestracja
9.30 – 12.30 Technologie i ich wyróżniki
Extreme Networks jako odpowiedź na potrzeby nowoczesnej firmy – chmura, sieć,
bezpieczeństwo i zarządzanie
12.30 – 13.00 Lunch

13.00 – 16.30 Sesja handlowa
Extreme Networks – mów językiem korzyści
Ecosystem Fujitsu – współpraca i rozwój – sprawdź szczegóły
Paweł Kazakidis – Internal Regional Sales Manager, Fujitsu (Gdańsk)
Marcin Mazur – Regional Sales Manager, Fujitsu (Kraków)
Robert Zawadzki –  Regional Sales Manager, Fujitsu (Poznań)
Paulina Wieczorek – Partner Account Manager, Fujitsu (Warszawa)
Panel dyskusyjny do sesji handlowej

13.00 – 16.30 Sesja techniczna
Extreme Networks – specyfika i tajniki technologiczne rozwiązań
Pokazy live demo
Fujitsu – Bezpieczne przetwarzanie danych w czasach ransomware – sprawdź szczegóły
Wojciech Wróbel – Senior Solutions Architect, Fujitsu
Sebastian Perczyński – Solutions Architect, Fujitsu  
Panel dyskusyjny do sesji technicznej

Spotkania z Partnerami odbędą się w czterech lokalizacjach, tak by jak najwięcej osób mogło wziąć w nich udział bez konieczności pokonywania dużych odległości. Miejsca zostały wybrane tak, by każdy mógł łatwo dojechać na nasze prelekcje. Nie ograniczamy jednak nikomu wyboru preferowanej lokalizacji. W TOUR de EXTREME NETWORKS powered by FUJITSU nie ma rejonizacji. 😊

9 maja w Gdańsku
Hotel Qubus
ul. Chmielna 47 – 52
80-748 Gdańsk
www.qubushotel.com/hotel-gdansk

23 maja w Krakowie
Aparthotel Vanilla
ul. Bobrzyńskiego 33
30-348 Kraków
www.aparthotelvanilla.pl

6 czerwca w Poznaniu
Hotel Edison
ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo
62-081 Przeźmierowo
www.hoteledison.com.pl

13 czerwca w Warszawie
V Hotel Warsaw
ul. Kosmatki 8
03-982 Warszawa
www.vhotel.pl

Prowadzącymi będą doświadczeni praktycy – handlowcy i inżynierowie, którzy pracują z Extreme Networks i Fujitsu od wielu lat. Na wszystkich zaplanowanych spotkaniach będą obecni nasi inżynierowie, ale także przedstawiciele Producentów. Gwarantujemy, że zespół będzie zaopatrzony w wiedze i bogate doświadczenie, którym będzie się ochoczo dzielić.

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać tajniki nowoczesnych rozwiązań Extreme Networks i Fujitsu do rejestrowania się na TOUR de EXTREME NETWORKS powered by FUJITSU. Rejestracja jest obowiązkowa. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz do wypełnienia i przesłania mailem na adres: sylwia.maskiewicz@versim.plPobierz formularz
Formularz zgłoszeniowy online – Wypełnij formularz