12 marca 2024 r. ///
Wydarzenia

Extreme Networks liderem w raporcie Gartner® Magic Quadrant

Firma Extreme po raz szósty z rzędu została uznana za lidera w raporcie Gartner Magic Quadrant w obszarze infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN dla przedsiębiorstw. To bez wątpienia dowód na to, że Extreme z wielkim powodzeniem wprowadza innowacje na styku sieci, sztucznej inteligencji i bezpieczeństwa, a rozwiązania cieszą się uznaniem.

Według Gartnera „dostawca z kwadrantu Liderów wykazuje się możliwością spełniania różnorodnych wymagań i oczekiwań klientów, dzięki szerokiej gamie produktów sieciowych klasy korporacyjnej. Liderzy mają możliwość kształtowania rynku i zapewniania kompletnych i wyróżniających się aplikacji sieciowych dla przedsiębiorstw, a dodatkowo oferują globalną obsługę i wsparcie. Liderzy wykazują się umiejętnością utrzymywania silnych relacji ze swoimi Dystrybutorami, Partnerami i Klientami oraz nie posiadają luk w swoim portfolio lub są bardzo silni w określonych obszarach.”

Od publikacji poprzedniego raportu Magic Quadrant firma Extreme nieustannie wprowadza innowacje w całym swoim portfolio produktów, włączając w to wprowadzenie pierwszego punktu dostępowego
Wi-Fi 7, rozwiązania dostępu do sieci ExtremeCloud™ Universal ZTNA, zarządzanych w chmurze przełączników uniwersalnych serii 4000 i ExtremeCloud Edge, pierwsze w branży kontinuum chmury sieciowej.

Uznanie firmy Extreme Networks przez Gartnera szósty rok z rzędu za Lidera w obszarze infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN dla przedsiębiorstw nie byłoby możliwe bez Partnerów. Extreme przyznaje, że to ciągłe starania Partnerów na poszczególnych rynkach, umożliwiły firmie wprowadzenie innowacji i zaprezentowanie zwycięskiej strategii, stojącej za rozwiązaniami, oferowanymi zróżnicowanej bazie klientów.

Więcej informacji na temat wyróżnienia w Raporcie Gartnera przeczytają Państwo na stronie Extreme Networks. Link.