27 lutego 2024 r. ///
Wydarzenia

Versim Gazelą Biznesu

Z dużą radością i satysfakcją informujemy, że nasza firma otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2023. Jesteśmy dumni, że z roku na rok rozwijamy naszą „małą” versimową społeczność, budujemy wspólnie stabilną firmę, poszerzamy grono lojalnych Klientów. Nasze działania przekładają się na zaufanie, którym obdarzają nas Partnerzy i owocną współpracę, a to z kolei procentuje i znajduje odzwierciedlenie w takich rankingach.

Czym charakteryzują się Gazele Binesu? Przede wszystkim rosnącymi z roku na rok przychodami, stałym dynamicznym rozwojem, uznaną na rynku marką oraz zaufaniem Partnerów i Klientów. Otrzymany tytuł Gazeli Biznesu potwierdza dobrą kondycję firmy, nienaganną postawę biznesową i finansową.

Gazele Biznesu to jeden z najstarszych i najbardziej znanych rankingów firm w Polsce. Jest nieprzerwanie prowadzony od 2000 r. przez „Puls Biznesu”. Zyskał status prestiżowej listy najlepiej prosperujących przedsiębiorstw w Polsce. Bazuje na najbardziej obiektywnym kryterium – wynikach finansowych. Obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Ranking Gazel Biznesu jest całkowicie bezpłatny, a o zakwalifikowaniu się do niego decydują wyłącznie wyniki osiągnięte przez firmy, a nie jury czy skomplikowane algorytmy. Ta cecha sprawia, że „Gazele Biznesu” są rankingiem wyjątkowym, sprawiedliwym i bezstronnym.