dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Współpraca z PaloAltoNetworks

stycznia 9, 2014
Firma VERSIM na bazie porozumienia pomiędzy firmami PaloAlto Networks oraz Clico uzyskała status Partnera Technologicznego firmy PaloAlto Networks.
Partnerstwo to związane jest z integracją technologii Enterasys Networks (now Part of Extreme) i PaloAlto Networks.
Firma Enterasys oferuje technologie sieciowe opierające się na politykach oraz bezproblemowa integracja zachowań w sieciach przewodowych i bezprzewodowych w tym NAC.
PaloAlto Networks zapewnia widoczność użytkowników i aplikacji, opierając się na aplikacjach, użytkownikach i treści, a nie na tradycyjnym mechanizmie filtrowania pakietów.
Konsolidacja infrastruktury bezpieczeństwa obszaru dostępowego tworzy wspólne rozwiązanie, które oferuje szczegółowe mapowanie wejścia użytkownika do sieci i wyjścia z niej, tworząc wyższą dokładność dla dynamicznego egzekwowania polityk i raportowania.
Nawiązany status partnerski miał na celu kompleksowe uzupełnienie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oferowanych przez Enterasys Networks.
VERSIM jako Partner Technologiczny będzie wspierał Partnerów w zakresie sprzedaży i promocji rozwiązań Palo Alto Networks na rynku polskim, skupiając się przede wszystkim na zaawansowanych projektach, w których dochodzi do integracji NAC Enterasys i PaloAlto Networks.