dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

VERSIM S.A. podpisał umowę dystrybucyjną z firmą OSIRIUM

listopada 25, 2020

Z przyjemnością informujemy o dodaniu do oferty dystrybucyjnej VERSIM S.A. produktów firmy OSIRIUM.

Założona w 2008 roku firma OSIRIUM z siedzibą w Wielkiej Brytanii, w pobliżu Reading, to innowator na polu rozwiązań zarządzania uprzywilejowanym dostępem. Osoby tworzące OSIRIUM w okresie ostatnich 25 lat pomogły tysiącom organizacji w ochronie i przekształcaniu ich usług bezpieczeństwa IT.

Firma OSIRIUM jest wiodącym dostawcą usług SaaS w zakresie cyberbezpieczeństwa, oferującym rozwiązania PAM (Privileged Access Management), PEM (Privileged Endpoint Management) i PPA (Privileged Process Automation), które są wyjątkowo proste we wdrożeniu i utrzymaniu.

Osiurium PAM chroni krytyczne zasoby przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Osirium PPA umożliwia klientom bezpieczną automatyzację  i delegowanie kluczowych procesów IT i biznesowych. Osirium PEM pozwala kontrolować i usuwać lokalne konta administracyjne, które mogę stanowić źródło zagrożeń.

VERSIM, jako dystrybutor rozwiązań firmy OSIRIUM, będzie budował siatkę Partnerów w Polsce oraz aktywnie wspierał sprzedaż i promocję systemu na polskim rynku.

Chcesz wiedzieć więcej o produktach firmy OSIRIUM, skontaktuj się z nami osirium@versim.pl!