dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

VERSIM S.A. podpisał nową umową dystrybucyjną z firmą Mist Systems

marca 13, 2019

Z przyjemnością informujemy o kolejnym poszerzeniu portfolio VERSIM S.A. Do oferty dystrybucyjnej dołączyła firma Mist Systems.

Zespół Mist składa się z wiodących ekspertów w dziedzinie uczenia bezprzewodowego, maszynowego i chmury, którzy są odpowiedzialni za budowę największych i najbardziej zaawansowanych sieci na świecie. Firma założona została w 2014 r. Mist zbudował pierwszą platformę bezprzewodową sterowaną przez AI, zaprojektowaną specjalnie dla Ery Smart Device. Bezprzewodowa sieć LAN Mist Learning sprawia, że Wi-Fi jest przewidywalne, niezawodne i mierzalne, zapewniając jednocześnie bezprecedensową widoczność wrażeń użytkownika i zastępując czasochłonne ręczne zadania IT proaktywną automatyzacją. Ponadto Mist jest pierwszym dostawcą, który wprowadził Wi-Fi klasy korporacyjnej, BLE i IoT w celu dostarczenia spersonalizowanych, opartych na lokalizacji usług bezprzewodowych bez konieczności stosowania zasilanych bateryjnie beaconów. Wszystkie operacje zarządzane są przez nowoczesną architekturę chmurową Mist, co zapewnia maksymalną skalowalność, zwinność i wydajność.

VERSIM S.A. będzie budował siatkę Partnerów Mist Systems, oraz aktywnie wspierał sprzedaż i promocję rozwiązań Mist Systems na rynku polskim.