dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

VERSIM S.A. oficjalnym dystrybutorem rozwiązań VERINT Systems

kwietnia 20, 2017

Miło nam poinformować, że VERSIM dołączył do oferty kolejne rozwiązanie z obszaru CyberSecurity, podpisując umowę z firmą Verint Systems. Dotychczasowe porfolio rozwiązań bezpieczeństwa zostało uzupełnione o inteligentną zintegrowaną paltformę skutecznego wykrywania i błyskawicznego reagowania na cyberzagrożenia VERINT Threat Protection System™.

VERINT TPS to zintegrowana platforma wspierająca analityków Security Operation Center, zapewniająca większą wydajność operacyjną oraz skuteczność SOC, przy jednoczesnej redukcji kosztu jego posiadania. Zapewnia pełną widoczność zagrożeń w całej infrastrukturze, usprawniając zarządzanie zagrożeniami i przyspieszając czas reakcji. Wraz z niższym zapotrzebowaniem na personel oraz punktowe rozwiązania bezpieczeństwa, ogólne oszczędności całkowitego kosztu posiadania (TCO) osiągają nawet 60%, w porównaniu do tradycyjnego podejścia do organizacji SOC.

W 2016 roku w raporcie Gartnera VERINT TPS został drugi rok z rzędu uznany za reprezentatywnego dostawcę rozwiązań klasy EDR (Gartner Market Guide for Endpoint Detection and Response Solutions  opublikowany 30 listopada 2016r.). VERINT Threat Protection System™ jest także zdobywcą wielu nagród, w tym m.in.:

VERSIM będzie budował siatkę Partnerów VERINT oraz aktywnie wspierał sprzedaż i promocję rozwiązań VERINT na polskim rynku, a nowa technologia uzupełniając dotychczasowe portfolio dystrybutora w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa będzie integrowana z innymi produktami oferowanymi przez VERSIM.