dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Versim i FAMOC by FancyFon na konferencji SEMAFOR 2019

marca 15, 2019

Konferencja SEMAFOR – Security Management Audit Forum – to jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących świata bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce – w 2018 roku w konferencji wzięło udział ponad 500 uczestników, którzy mogli wybierać spośród 40 prelekcji.

SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.

Obecny trend dążenia w kierunku bezpieczeństwa wbudowanego od podstaw zdaje się być trudno osiągalny. Wiele organizacji boryka się z tymi samymi problemami powracającymi przy pojawiającej się nowej technologii czy zagrożeniu. Czy w środowisku pełnym coraz nowszych technologii i IoT, rozwiązań start-upowych, projektów agile i bycia online możliwe jest tradycyjne podejście do bezpieczeństwa? Podczas tej edycji konferencji decydujemy się na nietypowy krok – w tył, spojrzenie za siebie i analizę czy podstawowe zasady bezpieczeństwa są w dalszym ciągu adresowane.

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 14-15 marca w Warszawie, na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie można było spotkać naszego Producenta firmę FAMOC by FancyFon.

Kompletny program znajdziecie TUTAJ