dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Versim dystrybutorem FancyFon i systemu MDM – Famoc

lipca 6, 2015

Szanowni Partnerzy,

famoc-logo-png150

Firma Versim podpisała umowę dystrybucyjną z firmą FancyFon, a tym samym w ofercie dystrybutora znalazł się system MDM (Mobile Device Management) FAMOC. Systemy MDM przeznaczone są do zarządzania urządzeniami mobilnymi, obsługiwanymi przez różne systemy operacyjne oraz do zabezpieczania tych urządzeń. Ważną cechą tego typu oprogramowania jest integracja z infrastrukturą przedsiębiorstwa.

Firma VERSIM dokonała integracji systemu FAMOC z platformą NAC Extreme Networks i będzie oferowała rozwiązanie jako kompleksowe uzupełnienie oferty Extreme.

Firma FancyFon dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiając zdalne zarządzenie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. Kluczowy produkt firmy do FancyFon Mobility Center (FAMOC) – zaawansowane oprogramowanie mobilne, które współpracując z serwerami i bazami danych, stanowi potężne narzędzie do zdalnej konfiguracji floty telefonów komórkowych oraz wsparcia klientów i pracowników. FancyFon kieruje swoją niepowtarzalną ofertę do operatorów sieci komórkowych, agencji rządowych oraz przedsiębiorstw… po więcej informacji zapraszamy do lektury artykułu: „Mobilne biuro” oraz na stronę producenta.

VERSIM będzie budował siatkę Partnerów FancyFon oraz aktywnie wspierał sprzedaż i promocję rozwiązań FancyFon na rynku polskim.

Już od przyszłego tygodnia uruchamiamy cykl szkoleń dla Partnerów i Klientów oraz Mikrosajt dedykowany rozwiązaniu.