dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

VERNews MARZEC 2016

marca 1, 2016

 

Szanowni Partnerzy,

zachęcamy do lektury kolejnego odcinka VERNews.

 

Aktualizacje ze świata Extreme Networks:

1. Nowe produkty ExtremeSwitching na horyzoncie!

Extreme Networks rozszerzył portfolio w zakresie switchingu o przełączniki drugiej generacji  X440  obsługujący już polityki bezpieczeństwa opracowane jeszcze przez Enterasysa) oraz przełącznik dostępowy 10G . Produkty znajdują się już w aktualnym cenniku.

2. TechTarget docenia Extreme NAC!

NAC Extreme Networks znalazł się na początku serii artykułów o NAC w zestawieniu tworzonym przez Roba Shapland z TechTarget. Materiał omawiaj najlepsze produkty z obszaru kontroli dostępu do sieci. Extreme Networks znalazł się w towarzystwie m.in. Cisco i Aruba Networks jako najlepszych producentów w branży oferujących tego typu rozwiązania. Autor podkreślił, że Extreme jest na tym polu oceniany najlepiej ze względu na imponujące możliwości w zakresie zgodności z przepisami, przy czym Extreme, Bradford Networks i ForeScout oferują dogłębne wsparcie odnośnie tego, jak ich produkty mogą być wykorzystane dla uzyskania zgodności z rozmaitymi standardami (takimi jak ISO 27002 czy NIST) wewnątrz organizacji. Więcej informacji: http://searchsecurity.techtarget.com/feature/Comparing-the-best-network-access-control-products

3. Zdalny dostęp do środowiska demo Extreme Networks!

Partnerzy, którzy przejdą nieodpłatny kurs ESE i zakończą go certyfikatem, otrzymają dostęp do serwisu Extreme Networks Remote Demo Lab. Serwis ten pozwala zarezerwować zdalną sesję w środowisku demonstracyjnym producenta, gdzie partner ma możliwość zaprezentowania klientowi na przykład NetSight’a już wypełnionego rozmaitymi danymi i statystykami, co pozwala bardziej efektownie przedstawić rozwiązania bez konieczności zabierania ze sobą walizki z zestawem demonstracyjnym na miejsce spotkania. Dołączone są także krótkie filmiki pokazujące na co warto zwrócić uwagę przy demonstracjach. Oczywiście nie zastąpi to zestawu demo, który może podlegać modyfikacjom i spełni się przy realizacji warsztatowej formy spotkania, a przede wszystkim jest konieczny ze względu na upusty na serwis. Remote Demo jest jednak wygodną alternatywą wszędzie tam, gdzie obecność sprzętu na miejscu nie jest konieczna lub możliwa. Środowisko Remote Demo jest oparte o wycinek rzeczywistej sieci oraz skrypty, dzięki czemu pokazuje o wiele większą skalę niż jest to do pokazania z użyciem zestawu demo. Link do kursu:

https://extranet.extremenetworks.com/partners/Pages/SolutionCertification%28ESE%29.aspx

4. Możliwość wypróbowania Managed Services przez klientów!

Extreme Networks umożliwa zainteresowanym klientom 60-dniową, nieodpłatną ewaluację usługi Managed Services. Jeżeli po 60 dniach klient nie będzie zadowolony z usługi, producent zatrzyma jej świadczenie
i anuluje kontrakt bez żadnych opłat czy kar.

5. Raporty o Extreme!

 

 

Szkolenia:

Przypominamy o trwających cyklach szkoleń Technologie dla Medycyny i nadchodzących webinariach, do udziału w których gorąco zapraszamy.  W tym tygodniu odbędą się szkolenia z Extreme Networks prowadzone przez Dawida Królicę. Już dziś zapraszamy do rejestracji.

 tabela