dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Usmaż inżyniera Versim – webinaria, jakich jeszcze nie było!

lipca 4, 2021

Usmaż Inżyniera Versim czyli rozwiązania Extreme w ogniu pytań!

W lipcu wprowadzamy nową formę spotkań z naszymi inżynierami, dla inżynierów. Planowane są trzy webinary, jakich jeszcze nie było! To w założeniach roast, w czasie którego nasi inżynierowie podejmą wyzwanie i będą na żywo odpowiadać na pytania uczestników spotkań. Każde spotkanie ma swój temat przewodni, który wyznacza ramy dla wszystkich pytań.

Pierwsze „smażenie” już we wtorek, 6 lipca 2021 roku, a jego tematem będzie „Projekt sieci WiFi„.
Drugie spotkanie odbędzie się w piątek, 9 lipca 2021 roku, z tematem przewodnim „Projekt sieci Campus„.
Ostatnie z planowanych na lipiec webinarów, prowadzimy we wtorek 13 lipca 2021 roku i będzie dotyczyć „Projektu sieci LAN„.

Kolejną innowacją w naszej nowej formule jest fakt, że wszystkie spotkania prowadzone będą przez dwóch naszych inżynierów. Wszystko po to, by łatwiej mogli oni moderować dyskusją i sprawniej reagować na zadawane przez uczestników pytania. „Usmaż inżyniera Versim” to szansa na uzyskanie odpowiedzi na pytania, wyjaśnienie wątpliwości, a przede wszystkim pole do dyskusji na temat możliwości i problemów, które mogą się pojawić przy danym rodzaju sieci.

Jesteś inżynierem, zajmujesz się sieciami, pracujesz na co dzień z rozwiązaniami Extreme Networks, masz pytania, które chciałbyś zadać naszym ekspertom, zarejestruj się na webinar
Projekt sieci WiFi  – rejestracja
Projekt sieci Campus – rejestracja
Projekt sieci LAN – rejestracja

Jeśli formuła się sprawdzi, a co ważne spodoba się Państwu, jesienią trafi na stałe do naszego kalendarza wydarzeń cyklicznych.