dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

STM Solutions ADS – nowe rozwiązanie w dystrybucji Versim S.A.

stycznia 22, 2018

Z przyjemnością informujemy o kolejnym poszerzeniu portfolio VERSIM S.A. Do oferty dystrybucyjnej dołączyliśmy rozwiązanie Attack Deception System klasy SIEM polskiej firmy STM Solutions, służące do wykrywania i obrony przed atakami na firmową infrastrukturę.

ADS jest autorskim produktem STM Solutions, który łączy ochronę reaktywną realizowaną na podstawie logów z ochroną proaktywną w postaci pułapek na włamywacza imitujących prawdziwą infrastrukturę. ADS nieprzerwanie monitoruje systemy wykrywając anomalie i wszelkie nieautoryzowane działania. Jednocześnie zbiera, analizuje i koreluje informacje o incydentach  oraz zdarzeniach towarzyszących atakom cybernetycznym, umożliwiając wykrycie ataków APT (Advanced Persistent Threats)  oraz ataków 0-day. System ADS otrzymał nagrodę „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017” oraz z sukcesem został w ostatnim czasie wdrożony w jednym z kluczowych przedsiębiorstw z branży produkcyjnej Skarbu Państwa.

VERSIM, jako wyłączny dystrybutor rozwiązania ADS, będzie budował sieć Partnerów oraz aktywnie wspierał sprzedaż i promocję systemu na polskim rynku. Nowa technologia od STM Solutions stanowi uzupełnienie oferty VERSIM S.A, który poprzez integrację z innymi już dystrybuowanymi przez nas rozwiązaniami pozwoli na wielopoziomowe zabezpieczenie infrastruktury Klientów naszych Partnerów.

 

Zapraszamy na webinar przybliżający nowe rozwiązanie, który poprowadzi dla Państwa inżynier VERSIM – Marcin Marciniak:

TERMIN GODZINY DZIEŃ TYTUŁ PRELEGENT
08.02.2018 10:00-11:30 czwartek ADS – Attack Deception System –  
wprowadzenie do technologii
Marcin Marciniak

REJESTRACJA:

  • Mailowo na adres: szkolenia@versim.pl z datą wybranych szkoleń;
  • Poprzez KALENDARZ na naszej stronie lub po kliknięciu na wybrany tytuł szkolenia [opcja dla Partnerów posiadających dostęp do PartnerNet’u];
  • W przypadku problemów z logowaniem, lub brakiem konta prosimy o kontakt z Olą.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Do zobaczenia!