dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Sprzedaż rozwiązań Extreme i warsztaty 3D solutions

października 6, 2016

Październik, a tym samym ostatni kwartał roku, rozpoczęliśmy szkoleniem handlowym – Sprzedaż rozwiązań Extreme Networks w praktyce, połączone z warsztatami 3D solutions.

4.10 w Poznaniu zorganizowaliśmy kolejne z cyklu spotkanie z Producentem, którego tematykę i formę dostosowaliśmy do oczekiwań naszych Partnerów. Ostatnie edycje szkoleń handlowych cieszyły się dużym zainteresowaniem, mieliśmy (nad)komplet uczestników głodnych wiedzy i zdobywania umiejętności przekuwania jej w praktyczne umiejętności. Podobnie było i tym razem. Dziękujemy Wam za zaangażowanie!

Podczas 6 godzinnej sesji omawiane były wybrane koncepcje sprzedaży rozwiązań, które powinny być stosowane przy współpracy z klientami. Kwestie techniczne nie były traktowane priorytetowo, maksymalny nacisk był kładziony na prezentowanie możliwości sprzedaży rozwiązań Extreme. Uczestnicy zapoznawali się z technikami skutecznego odkrywania potrzeb klienta, zwiększania średniego rozmiaru zawieranych transakcji, sprzedawania produktów z całej oferty Extreme oraz wieloma innymi tematami.

 

img_7432

img_7434