Producenci

CheckPoint

Check Point Software Technologies Ltd. jest wiodącym dostawcą rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo cybernetyczne dla korporacji i rządów na całym świecie.

Portfolio rozwiązań Check Point Infinity chroni przedsiębiorstwa i organizacje publiczne przed cyberatakami piątej generacji dzięki wiodącemu w branży wskaźnikowi wykrywania złośliwego oprogramowania, oprogramowania ransomware i innych zagrożeń.

Filozofia Check Point Infinity obejmuje trzy podstawowe filary zapewniające bezkompromisowe bezpieczeństwo i zapobieganie zagrożeniom generacji V w środowiskach korporacyjnych:
Check Point Harmony dla użytkowników zdalnych;
Check Point CloudGuard do automatycznego zabezpieczania chmury;
Check Point Quantum, aby chronić brzeg sieci i centra danych,
a wszystko to kontrolowane przez najbardziej wszechstronne, intuicyjne i ujednolicone zarządzanie bezpieczeństwem w branży – Check Point Horizon, najbardziej skuteczny pakiet operacji prewencyjnych.

Produkty i usługi Check Point są sprzedawane przedsiębiorstwom, usługodawcom, małym i średnim firmom oraz konsumentom. Check Point zabezpiecza ponad 100 000 firm i miliony użytkowników na całym świecie. Przez ostatnie trzy dekady firma Check Point Software Technologies Ltd. wyznaczała standardy bezpieczeństwa cybernetycznego. Ich misją jest zabezpieczenie wszystkiego. W nieustannie zmieniającym się świecie cyfrowym, od sieci korporacyjnych po transformacje w chmurze, od zabezpieczania zdalnych pracowników po ochronę infrastruktury krytycznej, Check Point chroni organizacje przed najbardziej nieuchronnymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami Check Point, zapraszamy do kontaktu: sales@versim.pl
Chcesz dowiedzieć się więcej o Check Point, kliknij tutaj.

Check Point Software