dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Planet Technology na CeBIT 2017 w Hanowerze

marca 24, 2017

Planet Technology zaprezentował się na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Technologii Informatycznych i Telekomunikacyjnych – CEBIT 2017 – w Hanowerze. W dniach od 20 do 24 marca stoisko naszego Producenta odwiedziły setki osób. Podczas targów zostały zaprezentowane najnowsze innowacyjne rozwiązania dotyczące sieci i komunikacji opartej na protokole IP z portfolio Producenta.

Zarządzalny przełącznik PoE z dotykowym panelem kontrolnym LCD – niesamowity produkt z intuicyjnym panelem dotykowym, który jest w stanie ułatwić zarządzanie zużyciem energii PoE PD.

                                           

Zarządzalny przełącznik PoE zasilany z odnawialnych źródeł energii był w centrum uwagi wystawy. Produkt cieszył się ogromną popularnością z racji jego innowacji w zakresie integracji naturalnych źródeł energii, takich jak energia słoneczna, wiatrowa i wodna, z technologią PoE dużej mocy, a także zdalnym zarządzaniem energią. Jest to ekskluzywny rozwiązanie na rynku, umożliwiające efektywną transmisję bezprzewodową, monitorowanie nadzoru w ramach zielonej sieci w trudnych i odległych środowiskach takich jak: zapora, lasy, pustynie, parki narodowe i autostrady.

                 

Kompleksowe przemysłowe rozwiązania Ethernet – globalni nabywcy byli pod wrażeniem pełnego zakresu przemysłowego rozwiązania Ethernet firmy Planet, w tym urządzeń do przesyłania zgodnego z normą EN50155 dla zastosowań w taborach kolejowych. Rozwiązania te zapewniają stabilną transmisję sieciową, która może wytrzymać wstrząsy i drgania w kolejach.

 

W imieniu Planet Technology serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym za przybycie i odwiedzenie stoiska.