dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Extreme Elements od Extreme Networks

Extreme Elements od Extreme Networks

Wszystko jest możliwe dzięki odpowiedniej kombinacji Extreme Elements…

Extreme Networks wprowadza Extreme Elements – moduły do budowania autonomicznej sieci. Oprogramowanie, sprzęt i serwisy mogą być mieszane i dopasowywane, aby tworzyć niestandardowe rozwiązania podnoszące komfort użytkowania.

Extreme Elements to komponenty rozwiązań firmy Extreme Networks takich jak: Smart OmniEdge, Automated Campus i Agile Data Center. Rozwiązanie oparte jest na połączeniu inteligencji ludzkiej i maszynowej, dając Klientom elementy niezbędne do tworzenia autonomicznych sieci, które są zdolne do uczenia się oraz samonaprawy, co w konsekwencji prowadzi do autonomicznego przedsiębiorstwa (organizacji), w którym architektura, automatyzacja oraz ludzka inteligencja harmonijnie współdziałają ze sobą. W przeciwieństwie do innych architektur sieciowych, Extreme Elements są samoistnie bezpieczne, oferują wsparcie dla innych dostawców i producentów rozwiązań sieciowych dzięki otwartemu i opartemu na standardach ekosystemowi. Analityka, automatyzacja, bezpieczeństwo oraz narzędzia dla Internetu rzeczy są spoiwem, które łączą razem różne elementy i obejmują:

Extreme Management Center – oprogramowanie do zarządzania siecią dające działom IT scentralizowane zarządzanie posiadaną infrastrukturą oraz kompleksową jej widoczność, zapewniając płynne działanie i szybkie rozwiązywanie problemów.

ExtremeAi Sceutrity – nowa aplikacja umożliwiająca uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję w celu zapewnienia głębokiej widoczności i wykrawania szkodliwego ruchu. W czasie rzeczywistym monitoruje urządzenia IoT pod kątem występowania anomalii behawioralnych celem wprowadzenia zautomatyzowanych działań naprawczych.

Extreme Workflow Composer – orkiestrator sieciowy umożliwia organizacjom wdrożenie automatyzacji we własnym tempie, dostosowywanej lub tworzonej samemu dla wspieranych środowisk sieciowych różnych dostawców.

Infrastruktura Extreme Software-Driven – najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu brzegu sieci, kampusów i centrów danych wzbogacone o inteligentne urządzenia nowej generacji oparte na architekturze x86. Zawiera ExtremeCloud Appliance, platformę przełączników klasy premium Extreme x465 i obsługuje wielo prędkościowe przełączniki Gigabit Ethernet z możliwością łączenia w stos oraz nadchodzącą platformę ExtremeAccess – wszystkie elementy oferują wsparcie kontenerowe (Kontener – to standardowa jednostka oprogramowania, która pakuje kody wraz ze wszystkimi ich zależnościami, dzięki czemu aplikacja działa szybko i niezawodnie), aby dostarczyć moc obliczeniową dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

ExtremeAnalytics – oprogramowanie do analizy sieci i aplikacji pozwalające działom IT zrozumieć, które aplikacje działają w sieci, kto z nich korzysta, jak szybko działają (dostępność aplikacji), dzięki czemu mogą szybko wykryć anomalie oraz optymalizować wydajności od brzegu sieci do centrum danych, jak również w środowisku chmurowym.

Defender for IoT – rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo dla punktów końcowych, umożliwiające przedsiębiorstwom bezpieczne wdrażanie niezabezpieczonych urządzeń IoT, izolując je od innych usług. Defender for IoT może być wdrożony w dowolnej sieci. Dzięki swojej prostocie i łatwości obsługi, może być implementowany przez personel nietechniczny w placówkach takich jak: szkoły, szpitale, sklepy i obiekty hotelarskie. Stosować go można do izolowania i ochrony zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych urządzeń IoT przed cyberatakami.