dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN
extreme networks nac

Rozwiązania

Wideokonferencje

averRozwój nowoczesnych technologii wpłynął dodatnio na obniżenie kosztów podróży służbowych przez zastosowanie systemów wideokonferencyjnych. Wideokonferencja to połączenie telekomunikacyjne umożliwiające jednoczesne przekazywanie w czasie rzeczywistym głosu i ruchomych obrazów pomiędzy grupami użytkowników znajdującymi się w różnych miejscach. Prostota użycia, pełna interaktywność w wymianie informacji, dostępność na żądanie, możliwość integracji w dowolnej strukturze sieci, połączenia z udziałem wielu uczestników.

Systemy wideokonferencyjne HD

foto6Systemy EVC 150/350/950 są liderami na rynku urządzeń wideokonferencyjnych. Posiadają znakomity stosunek funkcjonalności do ceny. Pozwalają małym i średnim firmom na stosowanie wideokonferencji w ich codziennej działalności biznesowej w sposób efektywny kosztowo. Systemy EVC posiadają funkcję streamingu HD1080p w czasie rzeczywistym oraz współdzielenia dokumentów w jakości HD720p. Systemy wyposażone są w kamerę HD o szerokim polu widzenia, dedykowany mikrofon, przyjazny interfejs użytkownika i nowoczesne wzornictwo. Modele EVC350 i 950 posiadają wbudowany mostek MCU dla 4 (EVC350) i 10 (EVC 950) użytkowników. Istnieje możliwość elastycznego zwiększania liczby użytkowników w modelu EVC 350 poprzez zakup dodatkowych licencji.

foto7W skład systemu wideokonferencyjnego AVER wchodzi również szereg aplikacji na urządzenia mobilne umożliwiających komunikację wideo i współdzielenie materiałów z pracownikami lub klientami w dowolnym miejscu na świecie. Oprócz doskonałych parametrów technicznych systemy EVC posiadają 3-letnią gwarancję i cechują się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO), co przekłada się na zdumiewająco szybki zwrot z inwestycji (ROI). Niezależnie od tego czy prowadzimy konferencję punkt-punkt, punkt-wielopunkt, korzystamy z usług w chmurze czy też dokonujemy integracji z innym systemami, zgodny z wieloma standardami EVC jest zawsze optymalnym wyborem