dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Systemy DECT IP

gigaset-pro-logo-pngDla małych i średnich firm kluczem do sukcesu jest szybkie dostosowywanie się do zmian na rynku. Nowe systemy telefoniczne Gigaset pro z łatwością można dostosować do nowych sytuacji – obsługują od 1 do 100 użytkowników. Dodatkowo, wszystkie urządzenia Gigaset pro są kompatybilne z większością głównych systemów PBX, pozwalając na łatwą integrację z istniejącą w firmie infrastrukturą. Zaawansowane funkcje, takie jak MobileOFFICE™, Link2Mobile™, czy wbudowana technologia DECT nadają pojęciu „elastyczność” nowego znaczenia.

  • Gigaset N720 IP Pro składa się ze stacji bazowej N720 IP PRO oraz urządzenia
    DECT Manager N720 DM PRO. Do urządzenia DECT Manager można zalogować do 30 stacji bazowych i 100 słuchawek. W ten sposób możliwe jest zapewnienie komunikacji bezprzewodowej z odległymi od siebie miejscami w firmie z płynnym przekazywaniem rozmów i roamingiem. Dostęp do firmowych oraz internetowych książek telefonicznych, jak również powiadomienia o przychodzących wiadomościach e-mail zwiększają produktywność. System N720 DECT IP stanowi wsparcie dla najnowszej generacji słuchawek Gigaset DECT. Użytkownicy czerpią w ten sposób korzyści dzięki połączeniu elastycznej komunikacji z wyjątkową jakością dźwięku. System DECT IP jest znakomicie dostosowany do funkcjonalności systemu Gigaset IP PBX, lecz jest kompatybilny również z większością systemów IP PBX popularnych producentów oraz z systemami wirtualnymi w sieci.
  • Gigaset N510 IP PRO stacja bazowa DECT IP dla małych i średnich firm, obsługująca wszystkie dostępne elementy mobilne DECT marki Gigaset. Użytkownicy korzystają ze swobody komunikacji i wyjątkowej jakości dźwięku. Funkcje profesjonalne, takie jak dostęp do firmowej książki telefonicznej, sieciowe książki telefoniczne i powiadomienia o przychodzących wiadomościach e-mail zwiększają wydajność pracy. Stacja bazowa N510 IP PRO jest zgodna z ponad 250 operatorami VoIP i wszystkimi popularnymi systemami PBX. Automatyczna instalacja z systemami PBX Gigaset PBX zapewnia szybką i łatwą konfigurację.