dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN
extreme networks nac

Rozwiązania

Systemy DECT IP

gigaset-pro-logo-pngDla małych i średnich firm kluczem do sukcesu jest szybkie dostosowywanie się do zmian na rynku. Nowe systemy telefoniczne Gigaset pro z łatwością można dostosować do nowych sytuacji – obsługują od 1 do 100 użytkowników. Dodatkowo, wszystkie urządzenia Gigaset pro są kompatybilne z większością głównych systemów PBX, pozwalając na łatwą integrację z istniejącą w firmie infrastrukturą. Zaawansowane funkcje, takie jak MobileOFFICE™, Link2Mobile™, czy wbudowana technologia DECT nadają pojęciu „elastyczność” nowego znaczenia.

  • Gigaset N720 IP Pro składa się ze stacji bazowej N720 IP PRO oraz urządzenia
    DECT Manager N720 DM PRO. Do urządzenia DECT Manager można zalogować do 30 stacji bazowych i 100 słuchawek. W ten sposób możliwe jest zapewnienie komunikacji bezprzewodowej z odległymi od siebie miejscami w firmie z płynnym przekazywaniem rozmów i roamingiem. Dostęp do firmowych oraz internetowych książek telefonicznych, jak również powiadomienia o przychodzących wiadomościach e-mail zwiększają produktywność. System N720 DECT IP stanowi wsparcie dla najnowszej generacji słuchawek Gigaset DECT. Użytkownicy czerpią w ten sposób korzyści dzięki połączeniu elastycznej komunikacji z wyjątkową jakością dźwięku. System DECT IP jest znakomicie dostosowany do funkcjonalności systemu Gigaset IP PBX, lecz jest kompatybilny również z większością systemów IP PBX popularnych producentów oraz z systemami wirtualnymi w sieci.
  • Gigaset N510 IP PRO stacja bazowa DECT IP dla małych i średnich firm, obsługująca wszystkie dostępne elementy mobilne DECT marki Gigaset. Użytkownicy korzystają ze swobody komunikacji i wyjątkowej jakości dźwięku. Funkcje profesjonalne, takie jak dostęp do firmowej książki telefonicznej, sieciowe książki telefoniczne i powiadomienia o przychodzących wiadomościach e-mail zwiększają wydajność pracy. Stacja bazowa N510 IP PRO jest zgodna z ponad 250 operatorami VoIP i wszystkimi popularnymi systemami PBX. Automatyczna instalacja z systemami PBX Gigaset PBX zapewnia szybką i łatwą konfigurację.

 

Aparaty VoIP

Rynek usług głosowych zdominowany został poprzez rozmowy VoIP – tańszą alternatywę dla tradycyjnych połączeń telefonicznych, zwłaszcza w przypadku konieczności zestawiania połączeń o zasięgu międzynarodowym. Dla poprawienia komfortu korzystania z tej formy komunikacji komputer i aplikacja zostały zastąpione telefonem IP, potrafiącym działać w sposób niezależny od komputera oraz obsługą zbliżoną do użycia tradycyjnego telefonu. Firma VERSIM jest dystrybutorem rozwiązań Gigaset Pro.


Biurowe telefony Gigaset pro

Telefony biurowe, które definiują biznes. Eleganckie wzornictwo uzupełnione wysokiej rozdzielczości dźwiękiem i łatwymi w obsłudze, rozbudowanymi funkcjami sprawia, że przewodowe telefony Gigaset Pro są chętnie wybierane do profesjonalnej komunikacji w biznesie. Cechą szczególną serii Maxwell jest jej użyteczność. Od niej właśnie zaczęła się definicja produktu – urządzenia przemyślanego, zapewniającego niemiecką jakość i perfekcyjny interfejs użytkownika. Wszystkie cechy odzwierciedlają potrzeby użytkowników biznesowych. Inżynierowie Gigaset pro pominęli wszystkie funkcje zbędne w codziennym użytkowaniu i skupili się na tych najważniejszych. Zaowocowało to powstaniem idealnych, funkcjonalnych i przystępnych telefonów biznesowych. Seria Maxwell to 3 modele telefonów: Basic, Maxwell 3 i Maxwell 10, których naprawdę chce się używać w firmie. Przydatne aplikacje oraz interaktywne wskazówki ułatwiają pracownikom poznawanie możliwości i obsługę telefonu, umożliwiają błyskawiczne wyszukiwanie informacji oraz dostęp do zasobów internetu.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej –Skontaktuj się z Nami!