dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Analiza ruchu sieciowego

Extreme Application Analytics (dawniej Purview) to rozwiązanie do sieciowej optymalizacji i analityki, które przechwytuje i analizuje ruch aplikacji, aby dostarczyć użytecznych informacji o samych aplikacjach, ale także użytkownikach – ich lokalizacji oraz urządzeniach na jakich pracują.

Z biznesowego punktu widzenia, Extreme Application Analytics dostarcza dane na temat sposobu wykorzystania aplikacji. Pozwala to lepiej zrozumieć zachowanie Klientów w sieci, zidentyfikować poziom zaangażowania użytkownika i zapewnić bezproblemowe dostarczanie aplikacji biznesowych. Co więcej, Extreme Application Analytics może śledzić stosowanie poszczególnych aplikacji przez użytkowników by określić zwrot z inwestycji związanych z wdrażaniem nowych aplikacji, a także identyfikować nowe i do tej pory nieznane sposoby na wykorzystanie danych o aplikacjach działających w sieci dla tworzenia nowych – generujących dochód – usług. Oferowany przez Extreme Application Analytics szczegółowy obraz sieci i aplikacji dostarcza także wartościowe informacje do planowania wydatków budżetowych przy implementacji nowych aplikacji w przedsiębiorstwach, jednocześnie zapewniając zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa zatwierdzonych aplikacji.

foto3Z punktu widzenia IT, Extreme Application Analyticszapewnia widoczności sieci i działania aplikacji, pozwalając IT na wskazywanie i rozwiązywanie problemów z wydajnością infrastruktury, niezależnie od tego czy są one spowodowane przez sieć, aplikacje czy serwer. Przynosi to oszczędności czasu i pieniędzy, ponieważ krytyczne dla organizacji aplikacje pracują z najlepszą możliwą wydajnością. Eliminując niepotrzebne opóźnienia aplikacji, użytkownicy stają się bardziej efektywni i mogą skupić się na bardziej istotnych aspektach swojej pracy.Inteligencja zawarta w Extreme Application Analytics zapewnia widoczność i kontrolę aplikacji w całej infrastrukturze sieci, od przewodowego lub bezprzewodowego obszaru dostępowego aż po rdzeń i centrum danych. Wszystkie dane są agregowane w Extreme Control Center, gdzie są prezentowane w postaci wielu łatwych do zrozumienia paneli sterowania, które umożliwiają tworzenie bardzo szczegółowych raportów użytecznych zarówno dla pracowników działu IT, jak i dla pracowników działów marketingowych.

 

Chcesz wiedzieć więcej skontatkuj się z Nami!
Nie wiesz jakie rozwiązanie rozwiąże Twoje problemy?
Skorzystaj z Naszego Kwestionariusza Bezpieczeństwa!
Odpowiedź na pytania a dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie!