dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN
extreme networks polska

Usługi

Szkolenia certyfikowane

Extreme-Auth-Training-Partner-Badge_v2

VERSIM posiada status autoryzowanego centrum szkoleniowego, w którym przeprowadzane są certyfikowane szkolenia: Extreme Networks, FAMOCGigaset Pro zgodne ze ścieżkami certyfikacyjnymi producentów. Centrum szkoleniowe dysponuje doskonale wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt salę szkoleniową, w Poznaniu. 

Możliwe jest przeprowadzenie autoryzowanych szkoleń także w innych miastach Polski oraz dostosowanym do klienta terminie, po uzgodnieniu szczegółów z VERSIM. W przypadku niestandardowego zapytania prosimy o kontakt z nami pod adresem: szkolenia@versim.pl

Bezpośrednie pytania dotyczące certyfikowanych szkoleń Extreme Networks prosimy kierować mailowo na adres atp@versim.pl lub telefonicznie pod numerem +48 61 628 43 77.

Aktualny harmonogram szkoleń znajdziecie Państwo w zakładce SZKOLENIA

Szkolenia autorskie VERSIM

Bycie na bieżąco w świecie technologii wymaga z jednej strony znajomości podstaw technicznych, z drugiej strony regularnej lektury nowinek technicznych. Robimy to by Państwa wyręczyć w tej żmudnej kwestii. Regularnie przygotowujemy szkolenia szyte na miarę:

  • szkolenia handlowe i pre-sales dla naszych Partnerów,
  • wykłady i warsztaty techniczne dla naszych Partnerów,
  • webinaria handlowe i techniczne dostępne online,
  • kilkudniowe szkolenia techniczne dla Klientów końcowych, obejmujące interesujące Państwa zagadnienia związane z zakupionymi systemami.

Chcesz powtórzyć sobie wiedzę o sieciach lokalnych? Potrzebujesz przyspieszonego kursu obsługi systemu FAMOC? Chcesz poznać od podszewki technologie Extreme Networks? Sprawdź harmonogram szkoleń w zakładce – SZKOLENIA

Jeśli potrzebujesz autorskiego szkolenia – Skontaktuj się z nami!

Warsztaty techniczne

Dla naszych Partnerów i Klientów oferujemy dedykowane warsztaty techniczne z zakresu oferowanego przez nas portfolio. Warsztaty w zależności od przypadku mogą być realizowane w naszej siedzibie lub u Państwa.

Niezależnie od tego, jak wielu pracowników chciałbyś przeszkolić i jak dużo materiału trzeba będzie przerobić – daj nam znać o swoich potrzebach, a my zaproponujemy warsztaty, dzięki którym zdobędą niezbędną wiedzę i materiały, do których będą mogli wracać w przyszłości w razie potrzeby.

Jeśli potrzebujesz warsztatów technicznych – Skontaktuj się z nami!

Szkolenia on-line

Potrzebują Państwo szybkiej powtórki w temacie technologii bezprzewodowych? Zastanawiają się Państwo jak zwiększyć sprzedaż oferowanych przez nas rozwiązań? Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o ostatnich zmianach w ofercie producentów? Nic prostszego – zachęcamy do udziału w naszych webinariach. W razie potrzeby zorganizujemy szkolenie on-line szyte na miarę Państwa oczekiwań.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce SZKOLENIA