dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Projekty sieci WLAN

foto8Wykonanie projektu sieci bezprzewodowej WLAN jest kluczowym elementem podczas wdrożenia systemu w przedsiębiorstwie. Bezpieczeństwo, niezawodność i funkcjonalność sieci radiowej WiFi muszą zostać zagwarantowane właśnie w fazie tworzenia projektu.

Wiedza i doświadczenie naszych inżynierów w połączeniu z możliwościami profesjonalnych narzędzi firmy Fluke Networks gwarantują zaplanowanie wydajnej i bezpiecznej sieci WiFi.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pomiarowym oraz oprogramowaniem, które oprócz mocy sygnału, badają poziom mocy szumów, nakładanie się sygnału z poszczególnych Punktów Dostępowych oraz inne parametry, które w efekcie pozwalają nam na odpowiednie zaprojektowanie sieci.

Nasza oferta obejmuje narzędzia i usługi, które pozwalają na:

– optymalne rozmieszczenie i konfiguracji punktów dostępowych z uwzględnieniem barier architektonicznych, potrzeb użytkowników i aplikacji.
– stworzenie szczegółowej dokumentacji technicznej zawierającej schematy zasięgu sieci oraz mapy ze wskazaniem idealnych lokalizacji dla punktów dostępowych

Oferujemy narzędzia i usługi umożliwiające sporządzanie szczegółowych analiz zasięgu istniejącej sieci 802.11 a/b/g/n na podstawie przechwyconego sygnału (AirMagnet Survey PRO), a także prognoz i symulacji działania sieci na wstępnym etapie, gdy nie ma w niej żadnych urządzeń (AirMagnet Planner).

Jakie są korzyści z profesjonalnie zaprojektowanej przez nas sieci?

– Wysoka wydajność systemu
– Niezawodność i bezpieczeństwo
– Dostosowanie do wymagań i warunków występujących na obiekcie
– Możliwość wdrożenia dowolnych usług wymaganych przez użytkownika, np. VoWLAN