dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Marcin Marciniak jako Prelegent na konferencji Security Case Study

września 12, 2017

Z radością informujemy, że Nasz Inżynier Marcin Marciniak wystąpi na konferencji Security Case Study, która odbędzie się już 13-14 września w  Centrum Konferencyjnym Sound Garden w Warszawie.

 

Konferencja SECURITY CASE STUDY bardzo szybko zyskała uznanie specjalistów branży jako źródło wiedzy, okazja do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń i spotkania światowych specjalistów. W programie znajduje się zwykle dużo prezentacji w ulubionej przez odbiorców formule „case study”. Jednak skupiając się na merytorycznych tematach nie zapominamy, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera – swobodne rozmowy, które są źródłem cennych kontaktów i rewelacyjnych pomysłów.

 

Marcin Marciniak

Inżynier systemów bezpieczeństwa/dziennikarz

Jest jednym z niewielu inżynierów systemowych, który jest jednocześnie dziennikarzem. Przez ponad dekadę prowadził dział technologii i bezpieczeństwa Computerworld, jest autorem wielu artykułów, badań i opracowań (bezpieczeństwo, technologie mobilne), był członkiem rady programowej kilku konferencji bezpieczeństwa (w tym konferencja SEMAFOR) organizowanych we współpracy z ISSA Polska oraz ISACA Warsaw Chapter. Jako inżynier prowadził działania mające na celu wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania w firmach, opracował i wprowadził założenia polityki bezpieczeństwa w kilku firmach z sektora MSP. Pracował jako specjalista do spraw infrastruktury sieciowej u jednego z operatorów, gdzie odpowiadał za działanie i bezpieczeństwo usług głosowych tego operatora. Aktywnie prowadzi działania mające na celu poprawę stanu bezpieczeństwa polskich organizacji, jest certyfikowanym inżynierem rozwiązań różnych producentów. Członek ISSA Polska. Obecnie pracuje jako inżynier systemowy w firmie Versim S.A., jest równocześnie dziennikarzem technologicznym w ITWiz, gdzie zajmuje się tematyką bezpieczeństwa IT.

Zapraszamy do Rejestracji oraz wysłuchania Marcina:

14 września, czwartek

12:10 – 12:50
Malware hunting in the wild – lessons learnt
Marcin Marciniak