dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Kwestionariusz Mobilnej Firmy

Przedsiębiorstwa zmagają się z coraz szerszym wykorzystywaniem urządzeń mobilnych i aplikacji w środowiskach korporacyjnych, a rozwój mobilności w biznesie stawia działom IT ogromne wyzwanie w dziedzinie ochrony infrastruktury mobilnej. Efektywność działań pracowników mobilnych wiąże się ze stałym dostępem do zasobów firmy bez względu na czas i miejsce. Celem nadrzędnym dla film mobilnych staje posiadanie platformy zarządzającej gwarantującej skuteczną ochronę dla floty mobilnej przed takimi zagrożeniami jak wirusy, włamania, podsłuchy rozmów, utrata telefonu lub danych przechowywanych na urządzeniu.

Czy Państwa firma posiada „mobilną politykę bezpieczeństwa”? – zapraszamy do krótkiego testu.

Czy dysponują Państwo w ramach swojej organizacji flotą urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów)?

Czy pracownicy korzystają na swoich urządzeniach mobilnych z aplikacji stanowiących dostęp do danych wrażliwych (poczta służbowa, aplikacje biznesowe, kontakty itp.)?

Jak zabezpieczają Państwo dane firmowe przed ryzykiem ich wycieku w razie kradzieży bądź zgubienia urządzenia mobilnego?

W jaki sposób ewidencjonują Państwo flotę urządzeń mobilnych?

W jaki sposób egzekwują Państwo zasady dopuszczalnego użytkowania i politykę bezpieczeństwa na urządzeniach mobilnych przydzielonych pracownikom?

Jaki jest stopień znajomości obsługi urządzeń mobilnych przez pracowników? Co się dzieje gdy pracownik zgłasza problem uniemożliwiający pracę z telefonem (np. niedziałająca poczta w podróży służbowej)?

Czy poszukujecie Państwo systemu do zarządzania flotą mobilną zapewniającego wsparcie dla wszystkich istotnych systemów operacyjnych?

Czy ważne byłoby dla Państwa zdalne czyszczenie pamięci, blokowanie telefonu oraz błyskawiczne, sterowane odgórnie backup i przywracanie danych ?

Imię i nazwisko (wymagane):
Adres email (wymagane):
Telefon:

Versim jest dystrybutorem zaawansowanych technologii – zapraszamy do kontaktów z Nami lub z naszym autoryzowanym Partnerem, zaprezentujemy Państwu elastyczne rozwiązanie najlepszej platformy dla mobilnego biznesu.