dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Kwestionariusz Data Center

Współczesne trendy rozwoju technologii komunikacyjnych pokazują wzrost znaczenia technologii mobilnych oraz usług, które są dostarczane „z chmur” – prywatnej i publicznej, przy jednoczesnym przyroście przetwarzanych danych.
Stojąc u progu podejmowania ważnych decyzji dla przedsiębiorstwa czy urzędu, chcąc je przeobrażać, by były dostosowane do nowych realiów oraz dynamicznie zmieniających się wymagań, warto przeanalizować szereg aspektów technicznych, organizacyjnych i biznesowych dotyczących infrastruktury serwerowej, komunikacyjnej i bezpieczeństwa. Jeśli nie jesteście Państwo pewni na co należy zwrócić uwagę – zapraszamy do krótkiego testu.

Czy dysponują Państwo w ramach swojej organizacji infrastrukturą serwerową, macierzową, backupową?

Czy potrzebują Państwo uruchomić w ramach swojej sieci serwer danych, biznesowe aplikacje bądź prywatną chmurę?

Czy zarządzanie zespołem dysponowanych serwerów i macierzy u Państwa jest dość efektywne i wygodne?

Czy procesy utrzymaniowe związane z serwerami, macierzami i kopiami zapasowymi są w Państwa organizacji zautomatyzowane?

Czy posiadają Państwo dane które należy archiwizować przez okres wielu lat z zagwarantowaniem ich nieulotności a zarazem przystępnego kosztu gromadzonych bajtów?

Czy chcieliby Państwo obniżyć koszty zasilania i chłodzenia serwerów?

Czy macierze w Państwa organizacji pozwalają na automatyczne rozdzielanie zasobów pomiędzy różne rodzaje dysków i poziomów RAID w zależności od stopnia wykorzystania?

Czy macierze w Państwa organizacji pozwalają nadać priorytety QoS aplikacjom poprzez przypisanie im wymaganych czasów odpowiedzi?

Czy macierze w Państwa organizacji umożliwiają jednocześnie dostęp blokowy i plikowy?

W przypadku macierzy dyskowych z których Państwo korzystają, jak szybko trwa przywracanie danych po awarii dysku? Z jakiego poziomu RAID Państwo korzystają?

Czy są Państwo zainteresowani macierzami o nieograniczonej skalowalności?

Imię i nazwisko (wymagane):
Adres email (wymagane):
Telefon:

Versim jest dystrybutorem zaawansowanych technologii – zapraszamy do kontaktów z Nami lub z naszym autoryzowanym Partnerem.
Zaprezentujemy Państwu możliwości, pokażemy kierunki rozwoju i pomożemy dobrać rozwiązanie dobre na dziś a także jutro