dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Kwartał dla Technologii VERSIM: BYOD

lipca 9, 2013

Kwartał BYOD

„Kwartał dla Technologii” to nasza nowa inicjatywa w ramach której uruchomiliśmy program szkoleń handlowych, technicznych oraz webowych poświęconych technologii, promowanej w danym kwartale.

 
Kwartał III 2013 to kwartał w BYOD. 
Technologia Enterasys Mobile IAM, określana jako „BYOD Done Right” („program BYOD zrobiony we właściwy sposób”), to kompleksowe rozwiązanie BYOD, które zapewnia kompleksową ochronę, pełną kontrolę IT i przewidywalną jakość pracy dla wszystkich użytkowników. Mobile IAM realizuje wyzwania, związane z infrastrukturą IT dotyczące potrzeby mobilności, stawiane przez dzisiejsze przedsiębiorstwa i uczelnie, zapewniając kompleksowa widoczność i kontrolę nad poszczególnymi użytkownikami, urządzeniami i aplikacjami, w środowiskach wyposażonych w urządzenia wielu różnych producentów. Dostarcza pełny zestaw oprogramowania do: zarządzania tożsamością, dostępem do sieci i spisem urządzeń; kontekstowego egzekwowania polityk; kompleksowego zarządzania z poziomu jednej, łatwej w użyciu aplikacji; audytowania i raportowania.
Serdecznie zapraszamy do udziału w poszczególnych szkoleniach, warsztatach, promocjach związanych z produktami BYOD firmy Enterasys Networks.