dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Specjalista / Inżynier Systemów Bezpieczeństwa

Drodzy Studenci, jesteśmy największym polskim dystrybutorem systemów sieciowych i rozwiązań Extreme Networks, a jednocześnie pełnimy rolę Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego dla marki Extreme Networks, Famoc, Gigaset. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i z roku na rok odnotowujemy wzrostu w każdym obszarze – finansowym, produktowym i personalnym. Aktualnie poszukuję obecnie osoby na stanowisko: SPECJALISTA / INŻYNIER SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA.

Co oferujemy:
• Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami branży IT w zakresie sieci i bezpieczeństwa,
• Współpracę z czołowymi producentami IT
• Ciekawą i wymagającą pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,,
• Możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych,
• Naukę języka angielskiego,
• Prywatna opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę,
• Pakiet sportowy.
A także całą masę wsparcia i pomocy na początek nowej drogi zawodowej. 🙂

Twój zakres obowiązków:
• Projektowanie architektury rozwiązań IT w oparciu o portfolio oferowanych produktów,
• Udział w przygotowaniu i wdrażaniu oferowanych produktów na potrzeby PoC (Proof of Concept),
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych oferowanych rozwiązań,
• Stały rozwój wiedzy w oparciu o najnowsze metody i materiały szkoleniowe,
• Ciągłe doskonalenie kompetencji dotyczących technologii, produktów oraz narzędzi koniecznych do realizacji doboru produktów.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów), preferowany kierunek: sieci komputerowe, telekomunikacja,
• Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem dokumentów technicznych,
• Łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej,
• Komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy, pozytywna i pewna siebie osobowość,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi.

Zainteresowany?
Wyślij swoje CV* na adres: rekrutacja@versim.pl

* koniecznie zaznacz, na jakie stanowisko aplikujesz