dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Młodszy Specjalista ds. Szkoleń / Trener

Drodzy Studenci, jesteśmy największym polskim dystrybutorem systemów sieciowych i rozwiązań Extreme Networks, a jednocześnie pełnimy rolę Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego dla marki Extreme Networks, Famoc, Gigaset. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i z roku na rok odnotowujemy wzrostu w każdym obszarze – finansowym, produktowym i personalnym. Aktualnie poszukuję obecnie osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. szkoleń / Trener do prowadzenie certyfikowanych szkoleń zgodnie ze ścieżką wskazanych producentów.

Co oferujemy
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
* Pełen pakiet szkoleniowy w ramach ścieżek, które potem będą stanowić zakres szkoleniowy,
* Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami branży IT w zakresie sieci i bezpieczeństwa,
* Współpracę z czołowymi producentami IT
* Stały kontakt z zagranicznymi klientami – możliwość budowania ciekawych relacji oraz pracy w języku angielskim,
* Ciekawą i wymagającą pracę,
* Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
* Możliwość pracy zdalnej,
* Prywatna opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę,
* Pakiet sportowy.
Ale to nie wszystko, oferujemy także sporą dawkę wsparcia, pomocy i nauki na nowej ścieżce zawodowej. 🙂

Twój zakres obowiązków
* Przeprowadzanie certyfikowanych szkoleń techniczny czołowych światowych producentów
* Opracowywanie programów i konspektów szkoleń technicznych dla specjalistów, inżynierów sieciowych,
* Przygotowywanie zaplecza i pomocy dydaktycznych wymaganych podczas szkoleń,
* Stały rozwój warsztatu trenerskiego w oparciu o najnowsze metody i narzędzia szkoleniowe,
* Ciągłe doskonalenie kompetencji dotyczących technologii, produktów oraz narzędzi koniecznych do realizacji szkoleń.

Nasze wymagania
* Student ostatniego roku, preferowany kierunek: sieci komputerowe, telekomunikacja,
* Bardzo dobra znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową z uwzględnieniem terminologii specjalistycznej, znajomość dodatkowych języków umożliwiająca prowadzenie szkoleń stanowić będzie niewątpliwy atut,
* Doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi,
* Znajomość nowoczesnych narzędzi dydaktycznych, umiejętność obsługi narządzi do pracy zdalnej,
* Komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy, pozytywna i pewna siebie osobowość,
* Ukończenie kursu CCNA lub odpowiednika będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowany?
Wyślij swoje CV* na adres: rekrutacja@versim.pl

* koniecznie zaznacz, na jakie stanowisko aplikujesz