dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

ISSA Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty stacjonarne: Dylemat dostępu zdalnego

marca 13, 2017

Razem z ISSA Polska serdecznie zapraszamy już 21 marca 2017 roku do Warszawy na bezpłatne spotkanie cykliczne poświęcone tym razem dostępowi zdalnemu do organizacji. Podczas spotkania, nasz inżynier – Marcin Marciniak – postara się rozwiać wasze wątpliwości i znaleźć rozwiązanie w poniższych kwestiach:

  • w jaki sposób zorganizować dostęp zdalny dla administratorów i innych użytkowników uprzywilejowanych, a także dla specjalistów, którzy mają do czynienia z informacjami szczególnego znaczenia?
  • jakie technologie są dostępne, jak takie połączenie można zestawić, jakie są zalety i wady każdej z tych technologii?
  • jak przeprowadzić audyt takich połączeń, jak sprawić, by sesje były bezpieczne?

Marcin jest jednym z niewielu inżynierów systemowych, który jest jednocześnie dziennikarzem. Przez ponad dekadę prowadził dział technologii i bezpieczeństwa Computerworld, jest autorem wielu artykułów, badań i opracowań (bezpieczeństwo, technologie mobilne), był członkiem rady programowej kilku konferencji bezpieczeństwa (w tym konferencja SEMAFOR) organizowanych we współpracy z ISSA Polska. Jako inżynier prowadził działania mające na celu wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania w firmach, opracował i wprowadził założenia polityki bezpieczeństwa w kilku firmach z sektora MSP. Pracował jako specjalista do spraw infrastruktury sieciowej u jednego z operatorów, gdzie odpowiadał za działanie i bezpieczeństwo usług głosowych tego operatora. Obecnie pracuje jako inżynier systemowy w Versim S.A., jest także dziennikarzem technologicznym w ITWiz. Aktywnie prowadzi działania mające na celu poprawę stanu bezpieczeństwa polskich organizacji, jest certyfikowanym inżynierem rozwiązań różnych producentów.

MIEJSCE: Biurowiec Rondo 1, siedziba E&Y [Rondzie ONZ 1, Warszawa]
GODZINA: 17:30
REJESTRACJA: Formularz ISSA

Serdecznie zapraszamy!