dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Famoc 3.30.1 – sprawdź co nowego!

sierpnia 10, 2018

Najnowsza wersja systemu FAMOC EMM z nowymi funkcjonalnościami jest już dostępna! Poniżej najważniejsze innowacje, które z pewnością poprawią jakość Waszej pracy.

1. Ułatwione dodawanie pojedynczego urządzenia – z myślą o naszej wygodzie, Producent uprościł funkcjonalność polegającą na dodaniu pojedynczego urządzenia. Można to zrobić za pomocą kilku metod: e-maila, numeru telefonu lub kodu QR. Istnieje również możliwość ustawienia urządzenia w trybie Device Owner za pomocą NFC lub kodu QR.

2. Funkcjonalności Android Enterprise:

  • Ograniczenia modyfikacji konta – zdecyduj, czy użytkownik może dodać/usunąć konto z profilu pracy
  • Ustawienia profilu służbowego nazywają się teraz ustawienia Android Enterprise (Zaawansowane>Ustawienia>Ustawienia zaawansowane)
  • Integracja FAMOC z kontem administracyjnym Google organizacji nie jest obowiązkowa do aktywacji profilu praca oraz w trybie Device Owner

 

3. Publiczna roadmapa FAMOC – w trosce o swoim Partnerów i Klientów, FancyFon zdecydował się upublicznić roadmapę swojego produktu, aby na bieżąco śledzić wszystkie funkcjonalności oraz nowe wersje FAMOCa. Na roadmapie znajdą się pomysły na rozwój produktu oraz funkcjonalności zaplanowane w najbliższym czasie, a które są już w trakcie realizacji. Możemy nawet głosować na pomysły, które najbardziej przypadną nam do gustu. Zobacz ROADMAPĘ.