dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Extreme Networks w grupie leader’ów w zestawieniu Magic Quadrant 2018!

lipca 19, 2018

Wspaniałe wieści! Firma analityczna Gartner Inc. po raz pierwszy umieściła Extreme Networks w grupie liderów (Leaders) w ramach zestawienia Magic Quadrant 2018 – Wired and Wireless LAN Access Infrastructure.

To wyróżnienie ze strony firmy zewnętrznej pomoże Producentowi dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów z ofertą rozwiązań Extreme. Łatwiej będzie teraz zdobyć zaufanie klientów, którzy do tej pory nie korzystali z rozwiązań Extreme Networks. Moment, w którym nastąpiło to wyróżnienie nie mógł być lepszy, ponieważ zbiegł się on z wprowadzeniem na rynek rozwiązań Smart OmniEdge.

Co więcej, w ramach kolejnego zestawienia Gartnera: Magic Quadrant 2018 – Data Center Networking, Extreme Networks został umieszczeny w grupie Challengers. Jest to równie istotne wyróżnienie, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Extreme przejęło dział rozwiązań sieciowych dla centrów danych od Brocade zaledwie 9 miesięcy temu.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią poniższych linków dotyczących zestawień Magic Quadrant. Informacje można również znaleźć w ramach PartnerEngage.