dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Extreme Connect 2021 User Conference, konferencja, której nie możesz przegapić!

maja 12, 2021

Już za dwa tygodnie, w dniach 26-27 maja 2021 odbędzie się coroczne, najważniejsze wydarzenie Extreme, na którym spotykają się Dystrybutorzy, Partnerzy i Klienci. Przed nami dwa dni pełne interesujących wystąpień ekspertów, sesji szkoleniowych, paneli technicznych i pokazów demo. A wszystko to prowadzone w wygodnej i co ważne darmowej formule online. W bogatym programie między innymi:

  • Przyszłość 5G w Bezprzewodowych Sieciach Klasy Korporacyjnej – spojrzymy szczerym okiem na różne przypadki użycia i architektury oraz praktyczne wskazówki dla firmowych sieci wi-fi.
  • Dlaczego Warto Unowocześnić Brzeg Sieci Przewodowej/Bezprzewodowej z Universal Platform od Extreme – porozmawiamy o nadchodzących switchach i access pointach z serii Universal Hardware, które zapewniają elastyczność i bezpieczeństwo na brzegu sieci.
  • Bezobsługowe Sieci Fabric a Podejście Zero Trust – pokażemy najnowsze postępy w dziedzinie automatyzacji sieci typu Fabric oraz plany rozwoju na najbliższe lata.
  • Ochrona Danych, Bezpieczeństwo i Suwerenność Sieci według Extreme – zaprezentujemy jak bezproblemowo zarządzać, kontrolować i utrzymywać chmurę z pomocą ExtremeCloud IQ.
  • Potęga Danych Sieciowych i Jak Mogą One Pomóc Twojej Organizacji – zobacz jak najlepiej wykorzystać zaawansowane możliwości AI / ML, aby zapewnić bezproblemowe doświadczenie sieciowe.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkich naszych Partnerów. Co więcej każdy z Państwa może zaprosić na konferencję swoich Klientów. Świat społeczności Extreme nie ma granic, wszyscy chętni znajdą w nim swoje miejsce.

Zapraszamy do REJESTRACJI

Do zobaczenia na konferencji!