dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Bomgar kupuje BeyondTrust

września 13, 2018

W odpowiedzi na potrzeby rynkowe związane z rozwojem systemów dostępu uprzywilejowanego, Bomgar rozpoczął przejęcie firmy BeyondTrust.

BeyondTrust jest jednym z najważniejszych dostawców systemów do zarządzania kontami uprzywilejowanymi na świecie. Narzędzia BeyondTrust  PowerBroker oraz Retina skupiają się wokół zarządzania uprawnieniami użytkowników i aplikacji na stacjach roboczych i serwerach, zarządzania kontami o uprawnieniach systemowych oraz zarządzania podatnościami w systemach i aplikacjach. Narzędzie BeyondSight wprowadza zaawansowaną analitykę zagrożeń.

Połączenie wiodącej na rynku uprzywilejowanej platformy zarządzania dostępem BeyondTrust z zaawansowanymi uprzywilejowanymi sesjami i rozwiązaniami ochrony punktów końcowych Bomgar zapewni najszerszą platformę do zabezpieczania i obrony organizacji przed zagrożeniami związanymi z kompromisem i niewłaściwym wykorzystaniem uprawnień.

Wzmocnione portfolio rozwiązań Bomgara umożliwi minimalizację ryzyka zagrożeń związanych z dostępem, aktywnością, uprawnieniami  oraz uwierzytelnieniem w całej organizacji. To przejęcie tworzy najbardziej kompleksowe rozwiązanie PAM dostępne na rynku.