Extreme Networks w 45 minut – podejmujemy wyzwanie. Sprawdź, czy nam się uda!

12 lutego 2026 r. ///

Bezpieczeństwo

Czy da się opowiedzieć o marce tak rozbudowanej jak Extreme Networks w zaledwie 45 minut?
Szczerze? To brzmi jak misja niemożliwa.
Właśnie dlatego… podejmujemy to wyzwanie.

Zapraszamy Cię w czwartek 9 kwietnia o godz. 11.00 na drugi już webinar „Extreme Networks w 45 minut”, podczas którego w dynamicznej, skondensowanej formie pokażemy, dlaczego Extreme to jeden z najbardziej perspektywicznych producentów rozwiązań sieciowych i dlaczego warto dołączyć do ekosystemu Partnerów już teraz.

Webinar poprowadzą dwie Magdy:
– Partner Account Manager Extreme Networks – odpowiedzialna za rozwój kanału partnerskiego,
– Manager Marketingu linii Extreme Networks – odpowiedzialna za budowanie popytu i wsparcie sprzedaży.
Stawiamy sobie ambitny cel – w 45 minut przeprowadzić Cię przez to, co najważniejsze z punktu widzenia przyszłego Partnera. Sprawdź, czy damy radę.

Co zyskasz biorąc udział w webinarze
Podczas spotkania pokażemy Extreme Networks w kontekście biznesowym – bez zbędnej teorii, za to z naciskiem na praktyczne zastosowanie i realne możliwości sprzedażowe.

W 45 minut dowiesz się między innymi:
1. czym jest Extreme Networks i jakie portfolio rozwiązań oferuje (sieci kampusowe, WLAN, zarządzanie, chmura, AI),
2, gdzie i komu sprzedawać rozwiązania Extreme – jakie rynki, jakie branże, jacy klienci,
3. jak argumentować wartość Extreme w rozmowie handlowej i jak odróżnić tę ofertę od konkurencji,
3. jak wygląda model współpracy partnerskiej z Extreme Networks,
4. jakie wsparcie oferujemy jako dystrybutor – techniczne, presales, marketingowe i sprzedażowe,
5. jak wygląda ścieżka startowa nowego Partnera – od pierwszego kontaktu po pierwszą transakcję.

Bonus na start dla nowych Partnerów
Dla firm, które zdecydują się wejść we współpracę z Versim jako dystrybutorem Extreme Networks, przygotowaliśmy specjalny program motywacyjny – bonus za pierwszy zarejestrowany projekt. Szczegóły programu zaprezentujemy podczas webinaru. Mamy nadzieję, że będzie to to realna zachęta na dobry start i szybkie wejście w sprzedaż Extreme.

Webinar kierujemy do:
– firm integratorskich i resellerów,
– partnerów, którzy szukają nowego, perspektywicznego vendora w obszarze sieci,
– organizacji, które chcą rozbudować swoje portfolio o rozwiązania enterprise-grade
– zespołów sprzedażowych i technicznych, które chcą szybko zrozumieć potencjał Extreme Networks.

Podejmij wyzwanie razem z nami!
45 minut, dwie prowadzące, jedno ambitne zadanie: pokazać Ci Extreme Networks w pigułce – konkretnie, sprzedażowo, partnersko.
Czwartek, 26 lutego 2026.
Godz. 11.00 – 11.45. 🙂

Zapisz się na webinar i przekonaj się, czy da się w 45 minut opowiedzieć o Extreme Networks tak, abyś po spotkaniu wiedział, czy to kierunek dla Twojej firmy i jak na nim realnie zarabiać.

Zarejestruj się już teraz i sprawdź, czy damy radę!