dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Rozwiązania

W początkowym okresie VERSIM opierał swoją ofertę na systemach PBX i rozwiązaniach głosowych. Z czasem portfolio rozwiązań zostało poszerzone o rozwiązania wideokonferencyjne i produkty wiodących producentów rozwiązań sieciowych.

Aktualnie firma VERSIM jest dystrybutorem oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującym się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX. W ofercie firmy znajdują się produkty czołowych, wiodących w swojej dziedzinie firm oferujących: systemy zaporowe firewall następnej generacji, rozwiązania dla wirtualnych sieci prywatnych VPN, systemy identyfikacji cyfrowej, autoryzacji i autentykacji, IPS/IDS, rozwiązania do kreowania polityki dostępu do Internetu. Portfolio oferowanych produktowi technologii skorelowane jest z potrzebami rynku i tworzy kompleksową ofertę dla Partnerów.

Firma zatrudnia wykwalifikowany personel techniczny – certyfikowanych inżynierów z bogatym doświadczeniem wdrożeniowym, posiada bogato wyposażone laboratorium sprzętowe oraz zajmuje się prowadzeniem szkoleń autoryzowanych i po wdrożeniowych (wspólnie z Partnerami handlowymi) u Klienta. W ramach VERSIM prowadzone jest Centrum Kompetencyjne, a Partnerzy mogą w nim doskonalić swoje umiejętności.

Dzięki profesjonalnej wiedzy, bogatemu doświadczeniu, wysokiej klasie oferowanych produktów oraz poziomowi usług technicznych VERSIM stara się być zawsze o krok przed konkurencją i dąży do pełnego zadowolenia i osiągnięcia sukcesu przez swoich Partnerów.