dystrybutor extreme networks
tel. +48 61 628 43 70 info@versim.pl PL | EN

Bomgar RED Identity Management ponownie nagrodzony przez Excellence Awards

marca 26, 2018

Z przyjemnością informujemy, że oprogramowanie Bomgar RED Identity Management ponownie uzyskało nagrodę Gold Award for Identity Management w dziale Info Security Products Guide Global przyznawaną przez Excellence Awards.  Po akwizycji firmy Lieberman Software przez Bomgara, oprogramowanie Bomgar RED Identity Management znajduje się obecnie w portfolio VERSIM. Dzięki przejęciu Lieberman Software, BOMGAR oferuje klientom najlepsze w swojej klasie kompleksowe rozwiązanie w zakresie szeroko pojętego zarządzania uprzywilejowanym dostępem, w pełni zintegrowane, oferowane przez jednego producenta.

Po akwizycji Lieberman Software, BOMGAR oferuje teraz kompleksową platformę do zarządzania uprzywilejowanym dostępem PAM – Privileged Access Management, składającą się z:

  • BOMGAR PA (Privileged Access) – oprogramowania do monitorowania aktywności uprzywilejowanych użytkowników sieci (konsultantów zewnętrznych, dostawców, serwisantów, administratorów IT),
  • BOMGAR RED Suite (Rapid Enterprise DefenseTM Suit) – oprogramowania, które służy do stałego wykrywania, śledzenia, aktualizowania i zarządzania hasłami do kont w organizacji klienta.

Rozwiązanie BOMGAR odpowiada na potrzeby organizacji, których działalność musi być zgodna z zasadami compliance regulującymi politykę firmy w zakresie kontroli dostępu do wrażliwych danych, zarządzania działami IT i zewnętrznymi dostawcami rozwiązań IT oraz umożliwiającymi prowadzenie dochodzenia w przypadku naruszeń i wycieków danych. BOMGAR PAM to wiodące na rynku rozwiązania do monitorowania uprzywilejowanego dostępu oraz zarządzania tożsamością uprzywilejowaną.