5 lipca 2024 r. ///
Produkt, Wydarzenia

Kino letnie z Extreme Networks

KNOW, SELL, NEXT and COMPETE to seria darmowych “szkoleń”, w formie materiałów video, przygotowywanych przez Extreme i udostępnianych na Portalu Partnerskim, w zakładce „What’s new” oraz w „Training Resources”. “Know, Sell, Next and Compete” przygotowywane są przez Extreme Academy
i nazywane są szkoleniami, ale w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z wykładem czy innego rodzaju monologiem prowadzącego. Poszczególne odcinki serii dostarczają wiele cennych informacji, które pomagają pozycjonować i lepiej zrozumieć stale rozwijane portfolio Extreme.

Z założenia szkolenia mają rozwijać wiedzę osób bezpośrednio pracujących z technologiami Extreme Networks. Mają pomóc lepiej te technologie zrozumieć i spojrzeć na nie szerzej, stąd podział filmów na cztery różne kategorie, w ramach których poruszane są odpowiednio dopasowane tematy i zagadnienia.

KNOW: to szkolenia techniczne dotyczące portfolio produktów Extreme Networks. Każdy odcinek trwa około 45 minut i jest adresowany przede wszystkim do osób technicznych związane ze sprzedażą
i marketingiem.
SELL: to obszar ze szkoleniami sprzedażowymi, które pokazują jak oferować Klientom produkty Extreme
i na co warto zwrócić uwagę w rozmowach handlowych. Odcinki trwają około 30 minut, są adresowane głownie do handlowców oraz osób z marketingu.
NEXT: to materiały poświęcone przedstawieniu i omówieniu aktualizacji w planach działań dotyczących portfolio Extreme Networks. Jak sama nazwa wskazuje mówią o tym, co się będzie dziać w obszarze rozwiązań i planowanym rozwoju oferty. Odcinki mają trwać około 60 minut i kierowane są do wszystkich zainteresowanych osób.
COMPETE: tutaj znaleźć można najnowsze informacje na temat tego, jak Extreme Networks różni się od konkurentów. Materiały z tej kategorii mogą być interesujące dla wszystkich osób zaangażowanych w proces sprzedaży, wdrażania i promowania rozwiązań Extreme.

Aktualnie dostępnych jest już 10 odcinków. Ich dodatkową ogromną zaletą, oprócz zawartej w nich wiedzy, jest to, że można je obejrzeć wygodnie w wybranym przez siebie czasie!

Z kategorii KNOW:
* AP5020 Universal Wireless
* Wi-Fi Visualization
* 4000 Series Universal Switches

Z kategorii SELL:
* Optics in Ten
* Subscription
* Cloud Managed Secure Network Access
* Selling ExtremeCloud Universal ZTNA

Z kategorii COMPETE:
* Cisco
*How to win against HPE & Juniper

Z kategorii NEXT:
* Episode 1 (roadmap)

Zachęcamy gorąco do śledzenia serii na bieżąco na naszym Linkedinie (będziemy co czwartek zachęcać do obejrzenia kolejnych odcinków) lub bezpośrednio w Portalu Partnerskim Extreme Networks.
Materiały są przygotowane w ciekawy sposób, a informacje w nich zawarte mogą się okazać bardzo przydatne w codziennej pracy.

Dodajmy, że „Kino letnie z Extreme Networks” będzie dość ekskluzywne, bo tylko dla Użytkowników Portalu Partnerskiego Extreme. Jeśli okaże się, że nie macie Państwo dostępu do danego odcinka, radzimy się nie zniechęcać. Wystarczy krótki mail z prośbą o udzielenie dostępu na jeden z adresów:
AskSELL@extremenetworks.com
AskNext@extremenetworks.com
AskKNOW@extremenetworks.com
AskCOMPETE@extremenetworks.com