17 czerwca 2024 r. ///
Bezpieczeństwo

Fabric Connect Bootcamp w Poznaniu

Taka okazja nie zdarza się zbyt często. Nasze Centrum Szkoleniowe Versim ATP organizuje na początku lipca szkolenie w formule bootcamp z technologii Fabric Connect. Będzie to doskonała okazja by poszerzyć, ugruntować i potwierdzić swoją wiedzę z zakresu Extreme Fabric i ewentualnie, po zdanym pozytywnie egzaminie, zdobyć certyfikat Extreme Professional w tym obszarze.

Szkolenie odbędzie się w dniach od 1 do 5 lipca 2024 roku. Zapowiada się pięć intensywnych dni w międzynarodowym środowisku, z jednym z najlepszych trenerów z technologii Fabric – naszym doświadczonym inżynierem i trenerem Konradem Grzybowskim. Dlaczego intensywny? Bo aktualnie zrealizowanie całej ścieżki szkoleniowej z tej technologii zajmuje 8 dni roboczych, my proponujemy zrobienie jej w formie bootcampu w ciągu 5 dni. Szkolenie prowadzone będzie, jak większość certyfikowanych szkoleń technicznych, w języku angielskim.

Dodatkowo gwarantujemy miłą atmosferę, bardzo gościnne przyjęcie w naszej siedzibie w Poznaniu, darmowe lunche codziennie i specjalną kolację w doborowym towarzystwie wszystkich uczestników i trenera. Wszystkim Uczestnikom spoza Poznania, chętnie pomożemy też w sprawach noclegowych czy logistycznych.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Szkoleniowym: atp@versim.pl