20 maja 2024 r. ///
Wydarzenia

Lunch technologiczny z Essentials MDM

Zmiany w systemie Essentials MDM, dodatkowe funkcjonalności, integracja z systemem Mobile Threat Defense, a także nowe regulacje i wymagania związane z zabezpieczeniem urządzeń mobilnych  to naszym zdaniem doskonałe powody do zaproszenia wszystkich na spotkanie z nami i przedstawicielami Producentów – firmy Techstep oraz CheckPoint.

Lunch technologiczny z Essentials MDM – bo tak nazwaliśmy nasze wydarzenie – odbędzie się w piątek
14 czerwca 2024 r. w Warszawie. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami typu MDM i MTD, czyli do osób, które interesują się efektywnym, optymalnym, wszechstronnym zarządzaniem urządzeniami mobilnymi oraz ich ochroną. Spotkanie odbędzie się w V Hotel Warsaw.
V Hotel Warsaw
ul. Kosmatki 8
03-982 Warszawa
Godz. 9.00-14.00

Nasz lunch technologiczny będzie spotkaniem, na którym zaprezentujemy Państwu nieco bardziej szczegółowo nowości w oprogramowaniu Essentials MDM, zademonstrujemy, jak nowości działają, jak można je wykorzystywać do usprawnienia pracy firmowych urządzeń mobilnych i jak zoptymalizować ich pracę. Dodatkowo, przedstawimy Uczestnikom rozwiązanie rozszerzające MDM o nowe funkcjonalności i możliwości związane z bezpieczeństwem i ochroną urządzeń mobilnych – system bezpieczeństwa MTD stworzonym przez CheckPoint.
Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie, jak bardzo dyrektywa NIS2 dotyka urządzenia mobilne i jakie działania będą musiały wdrożyć firmy oraz instytucje, aby sprostać wymogom nakładanym tym dokumentem.

Plan naszego spotkania jest bardzo bogaty. Naszym celem jest wzbogacić i usystematyzować Państwa wiedzę na temat rozwiązania Essentials MDM, chcemy wyjaśnić, to, co może być dla Państwa nowe, przedyskutować możliwości tego rozwiązania, pokazując jak efektywnie można go wykorzystywać w administrowaniu i ochronie firmowych urządzeń mobilnych.

Agenda:
09:00 – 09:15 Rejestracja i poranna kawa
09:15 – 10:00 Essentials MDM w pigułce. Ostatnie zmiany i plan rozwoju
10:00 – 11:00 Mobilna ochrona przed zagrożeniami (MTD)
11:00 – 11:15 Przerwa kawowa
11:15 – 11:45 Zabezpieczenie firmowych urządzeń mobilnych a dyrektywa NIS2
11:45 – 12:30 Pokaz Live Demo
12:30 – 13:00 Sesja Q&A. Dyskusja
13:00 – 14.00 Lunch
14:00 Zakończenie spotkania
Zapowiada się intensywny, ciekawy dzień.

Zapraszamy Partnerów, zarówno tych już oferujących Essentials MDM, ale także wszystkich, którzy myślą o wzbogaceniu swojej oferty o nowe, niezbędne w każdej nowoczesnej firmie rozwiązania do zarządzania i ochrony urządzeń mobilnych i tym samym chcieli by poznać możliwości techstepowego MDM’a. Na spotkanie zapraszamy również Klientów i Użytkowników, dla których może to być doskonała okazja do poznania nowych funkcjonalności, wdrożonych przez Producenta na początku tego roku.

Zachęcamy do rejestracji. Aby zapisać się na Lunch z Essentials MDM wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Kliknij tutaj
Rejestracja uczestników do 10 czerwca!

W razie pytań prosimy o kontakt:
Justyna Pawłowska
Product Manager
justyna.pawlowska@versim.pl
tel. +48 519 423 807