6 maja 2024 r. ///
Bezpieczeństwo

Promocja “Skarbonka” Essentials MDM

Tegoroczną majówkę rozpoczęliśmy od dobrych wieści dla Partnerów oferujących system Essentials MDM. Od 1 maja ruszyła oficjalnie nasza tegoroczna promocja na ten system, którą prowadzić będziemy do końca listopada. Na Uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody główne i kilka niespodzianek dodatkowych, których nie będziemy na razie zdradzać.

Najważniejsze to dobrze zrozumieć zasady promocji, ale te są bardzo proste, więc nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem, jak gromadzić punkty w swojej skarbonce. 😊 Przede wszystkim trzeba sprzedawać licencje Essentials MDM, im więcej, tym lepiej. Każda nowa licencja Cloud, minimum 12-miesięczna subskrypcyjna ma wartość 5 punktów promocyjnych. Nowa licencja Onsite minimum 12-miesięczna subskrypcyjna lub wieczysta jest warta 2 punkty promocyjne.

Punkty w promocji w „Skarbonce” naliczane są również za inne działania niż sprzedaż, promujące rozwiązanie Essentials MDM firmy Techstep. Tutaj także obowiązuje zasada, że im więcej takich działań, im więcej zaangażowania w promowanie Essentials MDM, tym nasza skarbonka zapełnia się szybciej punktami.

Działania realizowane dla Essentials MDMSkala 1-3Skala 4-10Skala powyżej 10
Pozyskiwanie nowych Klientów i projektów i ich aktywne prowadzenie (prezentacja rozwiązania, oferta, pokaz demo)20 pkt50 pkt100 pkt
Pozyskanie referencji pisemnych od Klienta końcowego, ze zgodą na wykorzystanie w komunikacji marketingowej200 pkt400 pkt600 pkt
Promowanie Essentials MDM w Social Mediach (konto firmowe Partnera lub konto prywatne Handlowca lub Presalesa)50 pkt75 pkt100 pkt
Sprzedaż licencji MTD dla poszczególnego projektu100 pkt  
Zakup szkolenia 1 dniowego przez Partnera dla Klienta końcowego100 pkt200 pkt300 pkt
Zakup szkolenia certyfikowanego przez Partnera dla Klienta końcowego200 pkt300 pkt400 pkt
Sprzedaż instalacji/wdrożenia systemu lub audytu realizowanego przez Versim200 pkt300 pkt400 pkt

Liczba zgromadzonych punktów decyduje oczywiście o wynikach końcowych. W promocji nagrodzimy trzy osoby z największą liczbą zebranych punktów. Osoby, które staną na podium otrzymają karty przedpłacone o wartości odpowiednio: 5000 zł, 3500 zł i 2000 zł. Oprócz nagród głównych przyznane zostaną też dwie nagrody specjalne o wartości 1500 zł. Nagrody specjalne zostaną przyznana w dwóch kategoriach:
a) „Rooki of the year” – otrzymają ją Partner zarejestrowany jako Partner Essentials MDM nie wcześniej niż w roku 2023, który w roku trwania promocji wykaże się największą aktywnością sprzedażową i promocyjną na rzecz Essentials MDM
b) „Top Active Partner” –  przypadnie w udziale Partnerowi, który w okresie trwania promocji wykaże się największą aktywnością promocyjną, reklamową na rzecz Essentials MDM.

Gorąco zachęcamy do udziału w „Skarbonce” Essentials MDM i do zbierania punktów. Każdy ma szansę na wygraną. Życzymy powodzenia i wielu udanych sprzedaży!

Regulamin promocji – przeczytaj tutaj.
Formularz zgłoszeniowy – tutaj.

W razie pytań lub niejasności prosimy o kontakt
Justyna Pawłowska
Product Manager
email: justyna.pawlowska@versim.pl
tel. +48 519 423 807