22 listopada 2023 r. ///
Bezpieczeństwo

Ostatni tydzień na zdobycie extreme’owego hat-trica

Przypominamy, że został tylko tydzień by skorzystać z promocji i zyskać AP305C ZA DARMO* przy zakupie 5-letniej subskrypcji ExtremeCloud™ IQ i TAC/OS.
To doskonała okazja na zmniejszenie całkowitych kosztów sieci swoich Klientów, dzięki wdrożeniu platformy umożliwiającej im uruchamianie wielu systemów operacyjnych Extreme, zapewniającej większą elastyczność produktu, przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony inwestycji.

Punkt dostępowy AP305C z zaawansowaną technologią Wi-Fi 6 – najważniejsze cechy:
Architektura Wi-Fi wspierana sztuczną inteligencją, zapewniająca mechanizmy optymalizacji wdrożenia, samouczenia się, samonaprawy w najbardziej wymagających środowiskach.
• Idealny do zastosowania w trudnych środowiskach przemysłowych.
• Stanowa zapora ogniowa L2-L7 z inspekcją pakietów, zapewniająca bezpieczeństwo dostępu w oparciu o kontekst.
• Zaawansowany i konfigurowalny QoS w celu optymalizacji ruchu.
• Rozszerzony zakres temperatur pracy.
• Zintegrowana łączność BLE i USB dla ulepszenia usług opartych na lokalizacji i łączności IoT.

Radia wybierane programowo (SSR)
Obsługa pracy w pasmach 5 i 2,4 GHz lub w paśmie 5 GHz na obu interfejsach radiowych zapewnia optymalne zarządzanie radiem, w celu zapewnienia najwyższego poziomu wydajności klienta i przeciwdziałania skutkom interferencji międzykanałowych.

Optymalizacja interakcji użytkownika w zakresie zarządzania RF
Adaptacyjne zarządzanie RF z funkcjonalnością AI/ML zapewnia inteligentny wybór najlepszych kanałów i mocy transmisji, zapewniając optymalizację sieci oraz wrażeń użytkownika.

Kontekstowa optymalizacja bezpieczeństwa i wydajności
Profilowanie użytkowników, urządzeń i aplikacji na brzegach sieci identyfikuje i dostosowuje dostęp do sieci oraz wydajność w oparciu o rolę i uprawnienia, zapewniając bezpieczną, zgodną z określonymi normami oraz wydajną łączność bezprzewodową.

Promocja trwa tylko do 30 listopada 2023 roku (liczy się data złożenia zamówienia).