20 listopada 2023 r. ///
Bezpieczeństwo

Promocja Better Together czyli Pilot i CoPilot w promocyjnym komplecie

Drodzy Partnerzy czy Wasi Klienci chcą przekonać się, która licencja i które funkcjonalności są lepiej dopasowane do ich potrzeb? Potrzebują lepszego rozpoznania wiodącej w branży, kompleksowej platformy do zarządzania chmurą? Idealnie, ta promocja jest właśnie dla nich!

Kupujesz, zyskujesz!
Do 31 grudnia 2023 r. nowi klienci ExtremeCloud IQ mogą kupić licencje Pilot i CoPilot po obniżonej cenie, pod warunkiem, że kupią je w promocyjnym komplecie. SKU objęte promocją:
XIQ-PIL-COPIL-S-C-EW
XIQ-PIL-COPIL-S-C-PWP
Kupujesz komplet lub jego wymaganą wielokrotność.
Promocyjna cena obejmuje licencje na 3 lata!

Natomiast klienci użytkujący licencje Pilot mogą odnowić je lub dodać licencję CoPilot również w nowej obniżonej cenie. A zatem, niezależnie od tego, czy Wasi Klienci pierwszy raz zetkną się z licencjami Extreme Networks, czy są już ich użytkownikami, mogą skorzystać z promocji.

Testujesz, też zyskujesz!
Dodatkowo od 1 listopada można zapewnić nowym klientom dostęp do 90-dniowej bezpłatnej wersji próbnej ExtremeCloud IQ Pilot i CoPilot. Wersja próbna umożliwi testowanie wszystkich funkcji
i sprawdzenie korzyści oferowanych przez licencję Pilot i CoPolot.
Natomiast klienci aktualnie posiadający licencję Pilot, mają dostęp do 30-dniowego okresu próbnego licencji CoPilot. Można porównać funkcjonalności i korzyści oferowane przez obie opcje.

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2023 r.