10 października 2023 r. ///
Promocja

Jesień z Cambium Networks – sprawdź co oferujemy

Versim uruchamia jesienną akcję specjalną dla Partnerów Cambium Networks. 11 października startuje ostatnia w tym roku promocja sprzedażowa – Jesień z Cambium Networks, w której Partnerzy będą nagradzani za swoją aktywność dotyczącą rozwiązań marki Cambium i zaangażowanie w jej sprzedaż.

Promocja adresowana jest zarówno do Partnerów, którzy znają już markę Cambium i współpracują z firmą Versim jako Dystrybutorem, ale także do nowych Partnerów, którzy chcą dopiero rozpocząć współpracę z nami i interesuje ich oferta produktowa tego amerykańskiego producenta. Promocja dodatkowo motywuje niezdecydowanych do zgłoszenia pierwszych projektów i szybkiej realizacji pierwszego „dealu”.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty. By zostać jej uczestnikiem należy przede wszystkim zapoznać się z regulaminem, a potem przesłać do nas formularz rejestracyjny, jako dowód, że dana osoba świadomie chce wziąć udział w promocji. W kolejnym kroku wystarczy już realizować założenia „Jesieni z Cambium” i zbierać punkty za rejestrowanie projektów, realizowanie zakupu produktów Cambium i prowadzenie szkoleń, webinarów lub prezentacji produktów tej marki wśród Klientów Końcowych. Jak widać nagradzamy w promocji codzienną pracę, którą wykonują Handlowcy czy Presalesi naszych Partnerów. Nie wymagamy niczego skomplikowanego.

Promocja trwa od 11 października do 31 grudnia. Po jej zakończeniu podliczymy punkty i wyłonimy 3 najbardziej aktywnych handlowców. Zwycięzcy otrzymają bony Allegro o wartości odpowiednio 400, 500 i 600 zł. Ale to nie wszystko! W czasie trwania promocji na jej uczestników czeka wiele niespodzianek, których nie będziemy dziś zdradzać.

Zapraszamy do udziału!